Attēlam ir ilustratīva nozīme

«Vabolītes» vadītāja alkohola reibumā iebrauc pretējā braukšanas joslā

Smārdes pagastā, ceļa Jelgava-Tukums 46. kilometrā, sieviete vadīja «VW New Beetle» automašīnu, būdama alkohola reibumā (1,26 promiles), un nepamatoti iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur izraisīja sadursmi ar «VW Golf». Negadījumā cieta «VW Golf» markas automašīnas vadītājs un «VW New Beetle» markas automašīnas pasažieris. Par notikušo sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, kā arī «VW New Beetle» markas automašīnas vadītājai uzsākta administratīvā lietvedība par atrašanos pie spēkrata stūres alkohola reibumā.

Kopumā laikā no 5. līdz 8. augustam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 94 notikumi, uzsākti 8 kriminālprocesi un sastādīti 52 administratīvā pārkāpuma protokoli.

5. augustā

Tukumā, Smilšu ielā, sieviete konstatēja, ka viņas «VW Bora» automašīnai pārdurtas trīs riepas. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Lestenes pagastā, ceļa Dobele-Lestene-Tukums 25. kilometrā, vadot automašīnu «Scania» ar sakabi, vīrietis šobrīd vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cieta auto vadītājs, kas nogādāts medicīnas iestādē.

6. augustā

Tukuma novada Pūres pagastā automašīnu «Renault» apskādēja krītošs koks.

Tukuma novada Kandavas pagastā, uz ceļa «A10», virzienā uz Tukumu notika vieglās automašīnas «Fiat» un Austrijas valsts piederīgā vadītā «VW Transporter» mikroautobusa sadursme. Austrijas pilsonis veica kreiso pagriezienu, nepārliecinoties par manevra drošību. Sadursmes rezultātā cieta trīs personas, no kurām divas – Austrijas valsts piederīgie. Transporta kustība šajā ceļa posmā bija apgrūtināta uz īstu brīdi, un pēc NMPD aizbraukšanas to atjaunoja abos virzienos.

Smārdes pagastā pa vietējās nozīmes ceļu vīrietis vadīja «Nissan» bez noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas apliecības un, būdams alkohola reibumā (0,506 promiles). Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Īsi pirms pusnakts Tukumā kādā no tirdzniecības vietu stāvlaukumiem persona vadīja «Audi», būdama alkohola reibumā (1,91 promile). Policijā precīzai apstākļu noskaidrošanai un pārkāpuma izvērtēšanai uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta.

Sēmes pagastā, ceļā Bieļas-Kaive-Lamiņi-Zentene, jaunietis bija sēdies pie «Audi» stūres un, veicot nogriešanās manevru pa labi, neizvēlējās atbilstošu braukšanas ātrumu. Rezultātā auto nobrauca no ceļa un apgāzās. Nav informācijas par to, ka šajā negadījumā būtu fiziski cietušas personas vai tikuši nodarīti zaudējumi trešajām personām. Par notikušo sastādīts Ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

7. augusts

Tukumā sieviete konstatējusi, ka no šķūnīša nozagtas transportlīdzekļa vasaras riepas ar diskiem, nodarot materiālos zaudējumus 224 eiro apmērā. Apstākļu noskaidrošanai uzsākts kriminālprocess.

Pūres pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 84. kilometrā, kāds vīrietis vadīja «VW Passat», būdams alkohola reibumā (2,53 promiles). Uzsākta administratīvā lietvedība.

Slampes pagastā, uz ceļa Tukums-Jelgava, Jelgavas virzienā kāds vīrietis vadīja «Mersedes Benz» un šobrīd vēl nenoskaidrotu apstākļiem dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar «YAMAHA» motociklu. Motocikla vadītājs nogādāts ārstniecības iestādē. Vieglās pasažieru automašīnas vadītājs pēc medicīniskās apskates no palīdzības atteicās. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

8. augustā

Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 43. kilometrā, vīrietis, vadot «Mercedess Benz», neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un laika apstākļiem. Rezultātā auto nobrauca no ceļa, ieslīdēja betona apmalītē, divās ķieģeļu kolonnās un visbeidzot – kokā. Viens no automašīnas pasažieriem nogādāts ārstniecības iestādē.

Telefoniski tika ziņots, ka Tukuma novada Sēmes pagastā ir apmaldījusies persona. Ierodoties notikuma vietā un veicot meklēšanas pasākumus mežā, persona tika atrasta sveika un vesela.

Tukuma novada Kandavā, brīvdabas estrādē «Ozolāji», publiska pasākuma norises laikā tika veiktas pārbaudes, vai tiek ievēroti šobrīd spēkā esošie epidemioloģiskās drošības noteikumi. Pārbaudes rezultātā pārkāpumi netika konstatēti.

Komentāri

      1. Ir ir īstā vabole,tauta runā,ka braucis pats čalis policists uz grādiem,blondīne pat nebija vabolē,tik uzņēmās vainu, Edzi,par Tevi biju labākās domās,gļēvulis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *