Uzsākts kriminālprocess pret SIA ««AAS «Piejūra»» bijušo valdi

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «PIEJŪRA» dalībnieki 2019. gada 12. martā atsauca valdi pilnā sastāvā saistībā ar uzticības zaudēšanu. Atsauktā valde sastāvēja no valdes priekšsēdētājas Indras Rassones, diviem valdes locekļiem – Ojāra Āboltiņa un Raimonda Bērziņa.

Pēc minētās rīcības SIA «PIEJŪRA» dalībnieki nekavējoties uzdeva Talsu novada Domes iekšējam auditoram, Tukuma novada Domes iekšējam auditoram un Jūrmalas pilsētas domes Revīzijas un audita nodaļai kopā izstrādāt SIA «PIEJŪRA» lietderības un likumības auditu, ar kuru Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans vērsās Zemgales reģionālās pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas apkarošanas nodaļā (turpmāk – Kriminālpolicijas birojs) par SIA «PIEJŪRA» amatpersonu iespējamo nodarīto kaitējumu.

2019. gada 27. septembrī Tukuma novada Dome saņēma no Kriminālpolicijas biroja vēstuli, informējot, ka ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 317. panta pirmās daļas, 318. panta pirmās daļas, 319. panta pirmās daļas noziedzīga nodarījuma pazīmēm par SIA «PIEJŪRA» amatpersonu veiktām iespējamām pretlikumīgām darbībām, kas saistītas ar valsts amatpersonu bezdarbību, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta pilnvaru pārsniegšanu laikā no 2017. gada 1. janvāra līdz 2018. gada 31. decembrim.

Turpinās pirmstiesas izmeklēšana minētajā kriminālprocesā.

Komentāri

  1. Nu noskatoties šodien kārtējo domes tiešraidi, pilnīgi skaidrs ka viss kā ir tā arī paliks un ies tālāk, jo mūsu “galva “norunāja stundu, nepasakot pilnīgi neko reālu , vot talants 🙂 skaidrs viens Tukumā viss esot super visa mums pietiekot utt.utt.nu labi sliktākajā gadījumā diemžēl kāda no Piejuras dāmām dabūs pa dupsi :):) Tukums rullē !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.