Uzbrauc gan automašīnām, gan stirnām

No 6. līdz 8. maijam reģistrēti 46 notikumi un noformēti 48 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 nepilngadīgie nogādāti medicīnas iestādē aizdomās par narkotiku lietošanu. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu, reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta viena persona.

No 6. līdz 8. maijam reģistrēti 46 notikumi un noformēti 48 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 nepilngadīgie nogādāti medicīnas iestādē aizdomās par narkotiku lietošanu. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu, reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta viena persona.

7. maijā

6.00 Tukuma novada Džūkstes pagastā, ceļa posma Rīga–Skulte 47. km, 1974. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Chrysler Town & Country», uzbrauca stirnai, bojājot automašīnu.

11.38 Lapmežciemā, Liepu ielā, 1935. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Opel Vectra», uzbrauca stāvošai automašīnai «Audi A4», to bojājot. Vadītāji vienojās par saskaņotā paziņojuma noformēšanu.

13.48 Tukumā, Kurzemes ielā, 1964. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Chrysler PT Cruiser», atpakaļgaitā uzbrauca stāvošai automašīnai «Audi A4». Vadītāji vienojās par saskaņotā paziņojuma noformēšanu.

15.10 Tukumā, Talsu ielā, 1970. gadā dzimis vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā, kā arī cieņu aizskarošā stāvoklī. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

19.20 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa posma Rīga-Ventspils 63. km, 1948. gadā dzimusi sieviete, izbraucot ar automašīnu «Opel Astra» no apļveida krustojuma, nedeva ceļu automašīnai «Volvo V70», kuru vadīja 1994. gadā dzimis vīrieti, kam šajā gadījuma bija braukšanas priekšroka. Vadītāji vienojās par saskaņotā paziņojuma noformēšanu.

8. maijā

07.33 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa posma Rīga-Ventspils 64. km, 1980. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Audi A5 Avant», iebrauca pretējā braukšanas joslā, tādējādi izraisot sadursmi ar «Audi A6», kuru vadīja 1972. gadā dzimusi sieviete, kas tobrīd vēlējas nogriezties pa kreisi uz vietējas nozīmes ceļa.

9.40 Tukumā, Meža ielā, 2000. gadā dzimis jaunietis aizdomās par narkotisko vielu lietošanu nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

16.39 Tukumā, Spartaka ielā, 1977. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu «VW Sharan», nedeva ceļu atbilstoši pēc ceļa satiksmes noteikumiem automašīnai «Audi A3», līdz ar to notika abu automašīnu sadursme.

23.16 Jaunpils pagastā, ceļa posmā Tukums-Auce-Lietuvas robeža, 1990. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu «Volvo V70», uzbrauca stirnai. Negadījumā tika bojāta automašīna.

9. maijā

8.00 Tukumā, ceļa Jelgava-Tukums 46. km, 2000. gadā dzimis jaunietis, vadot automašīnu «Volvo S80», neizvēlējās atbilstošu distanci no priekšā braucošās automašīnas «VW Golf», līdz ar to, kad tā vadītājs, 1991. gadā dzimis vīrietis vēlējas samazināt ātrumu, bremzējot notika sadursme, rezultātā tika bojāta automašīnas.

Komentāri

  1. Ja ceļu policija piemērotu VW Golf vadītājam “Agresīvu braukšanu” pēc LAPK 149. panta 4. punkta, tad jau rītu šādas sadursmes nenotiktu! VW vadītājs ir izraisījis sadursmi strauji bremzējot! 280 Eiro sods un 6 soda punkti. Principā nav ievērots likums “Par policiju” 4. pnts.

  2. Izskatās, ka Venerons ir tas , kurš ļaunprātīgi neievēo distanci, jo nav lasījis CSN ”105. Transportlīdzekļa vadītājam atkarībā no braukšanas ātruma jāizvēlas tāda distance, lai, priekšā braucošajam transportlīdzeklim bremzējot, būtu iespējams izvairīties no sadursmes, kā arī jāizvēlas tāds intervāls, kas nodrošina ceļu satiksmes drošību.”

  3. Jāpiesien “kļūda” viņa vadītam auto aizmugurē, lai par CSN 57., 64. un 70. punktu ignorēšanu viņš samaksā ar savu dzīvību! CSN 105. punktā minēti trīsi satiksmes dalībnieki. Bet CSL 19. Pants noteic pienākumus un tiesības!
    Vai CSN jāpilda katram otram?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.