FOTO: Tukuma policija

Uz karstām pēdām aiztur šķūnīša apzadzēju

10. marta 14.00 Tukuma novada Džūkstes pagastā tika konstatēts, ka, atlaužot šķūņa sienas dēļus, no tā nozagts motocikls «Kovrovec» un divas lodlampas. Nozagtās mantas izņemtas un atgūtas; noziedzīgajā nodarījumā iesaistītā persona aizturēta. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

No 9. līdz 11. martam reģistrēti 49 notikumi, noformēti 28 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 18 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas vadīšanu reibumā un 1 par cigarešu bez LR akcīzes markas glabāšanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījums.

9. martā

12.15 Tukumā sieviete vadīja automašīnu «Honda CRV» un uzbrauca veikala sienai, to bojājot. Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.03 Tukuma novadā, ceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža 5. kilometrā, sieviete vadīja automašīnu «VW Passat Variant», būdama alkohola reibumā (0.96 promiles). Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

10. martā

10.00 Kandavas novada Cēres pagastā konstatēts, ka no akmeņu drupinātāja degvielas bākas nozagta dīzeļdegviela 50 litri (meklēšanā). Nodarīti materiālie zaudējumi 60 eiro apmērā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

16.54 Tukumā vīrietis vadīja automašīnu «VW Passat» atpakaļgaitā un nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā uzbrauca stāvošai automašīnai «Nissan Juke», to bojājot. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

15.12 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Tukums-Jaunmokas 5. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Audi 80», būdams alkohola reibumā (1,49 promiles). Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

11. martā

11.38 Zentenes pagastā suns sakoda Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieci, kas nogādāta ārstniecības iestādē. Uzsākts kriminālprocess.

20.30 Tukumā no automašīnas «Honda Civic» nozagta audioaparatūra «CD Aiwa Magnetola» 30 eiro vērtībā un aizdedzes atslēgas. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.