Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Uz ceļiem dzēruši velosipēdisti, Kandavā sakaujas līgotāji

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2019. gada 25. jūnijs 16:55

No 21. līdz 24. jūnijam reģistrēti 69 notikumi, noformēti 62 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 25 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 3 par velosipēda vadīšanu reibumā, kā arī 2 par emocionālu vardarbību pret bērnu – konfliktēšanu bērna klātbūtnē. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

21. jūnijā

15.00 Irlavas pagastā, uz ceļa Irlava-Sāti, 1972. gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli «VW Transporter» un izbraucot uz galvenā ceļa, nedeva ceļu transportlīdzeklim «Subaru Forester», kuru vadīja 1965. gadā dzimis vīrietis, kam bija braukšanas priekšroka. Rezultātā notika sadursme.

22. jūnijā

10.29 Engures pagastā 1941. gadā dzimis vīrietis, vadot traktoru «MTZ-52», uzbrauca ar elektrosadales skapim, to bojājot.

17.42 Džūkstē, Skolas ielā, 1962. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2.37 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

19.20 Tukumā, Zemgales ielā, degvielas uzpildes stacijā 1994. dzimusi sieviete pēc gāzes uzpildes, uzsākot kustību ar automašīnu «Ford Focus», nepārliecinājās par to, vai ir atvienota uzpildes pistole, kā rezultāta tika bojāts gāzes uzpildes pistoles vads.

23. jūnijs

00.10 Sēmes pagastā, ceļa posma Brizule – Rideļi 6. km, 1959. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2.16 promile). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.00 Pūres pagasta Lamiņos iesniedzējs konstatēja, ka no neaizslēgta pagraba nozagts motorzāģis «Husquarna 445e». Nodarīti materiālie zaudējumi 350 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

17.25 Zemītes pagastā, ceļa posmā Saldus – Kandava, 1986. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1.70 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

19.15 Tukumā, Raudas ielā, 1965. dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli «Chrysler Voyager», un, veicot nogriešanās manevru pa labi, izraisīja sadursmi ar velosipēdu «Giant trinity advance pro2», ko vadīja 1981. gadā dzimis vīrietis. Ceļa satiksmes negadījumā rezultātā velosipēdists guva miesas bojājumus.

24. jūnijs

2.00 Kandavas pagastā tika saņemts iesniegums, ka nozagta automašīna «Škoda Octavia», naudas maks, kurā atradās iesniedzēja vadītāja apliecība un minētās automašīnas reģistrācijas apliecība. Automašīna tika atrasta 200 metrus no mājām avarējusi, maks ar dokumentiem, kā arī automašīnas dokumenti neatradās. Uzsākts kriminālprocess.

2.30 Tukumā, Kalēju ielā, 1978. dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli «BMW 530», būdams alkohola reibumā (1,85 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

5.00 Kandavā, Ozolāju estrādē, kautiņa laikā miesas bojājumus guva 1995. dzimis vīrietis, kurš nogādāts Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā. Uzsākts kriminālprocess.

21.30 Tukumā, Pils ielā, pie gaisa tilta atrasts kalnu tipa velosipēds «Diamant extrem». Īpašnieks tiek aicināts vērsties Tukuma policijas iecirknī.

21.30 Tukumā, Kurzemes ielā, 1990. gadā dzimis vīrietis un 1976. gadā dzimis vīrietis no veikala nozaga 5 alkoholiskos kokteiļus «LB», 3 tāfelītes «Karlfazer» šokolādes, «Milka» šokolādi un torti «Banānu». Kopējā nozagtās preces summa –  29,73 euro. Uzsākts kriminālprocess, iespējamie vainīgie aizturēti un ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

22.15 Jaunpils pagastā, ceļa posma Tukums – Auce 25. km, 1985. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu alkohola reibumā un nenoskaidrotos apstākļos krita, kā rezultātā guva miesas bojājumus. Velosipēdists nogādāts Jelgavas slimnīcā.



Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Jauntukumā. teica:

  Vēlētos uzzināt vai daudzdzīvokļu nama pagalmā tas ir normāli, ja no apmēram 13.00- pēc 23.00 skan no mašīnas skaļa mūzika, visu dienu dzer paliela kompānija ar bērniem, turpat paguļ uz sedziņas, izkaujas, sarokajas un turpina. Visu dienu tie basi jāklausās. Droši jau , ka kādam nervi neizturēja un policijai pirms pusnakts kāds bija pazvanījis. Nu ko – pamuka visi un viss. Pēc laika citā sētā turpinājums sekoja. Tā pie mums- Jauntukumā. Varbūt derētu kādus noteikumus dzīvokļu saimniekiem, vai īrniekiem nopublicēt. Nomainās viens kaimiņš un miers mājās beidzies. Bet bija tik labi!

 2. Ro teica:

  Drusku ne par tēmu, bet jautājums Tev, Ērik – O.k., Tu neesi spējīgs vadīt pašvaldību, bet vai nekādi nevarēji noorganizēt vismaz tik daudz, lai jaunajā un smukajā pilsētas parkā uz Līgo būtu bijusi nopļauta zāle ?

 3. Jauntukumā teica:

  Tā ir ierasta lieta,policijas atbrauc paskatās un aizbrauc,to visu esmu izjutis uz sevis,bet redzu citiem arī tas traucē,bet par dzīvokļu saimniekiem tam visam ir dzīvokļa īpašnieka likums kuru pie mums neviens neievēro.

 4. T teica:

  Tas tāpēc, ka vēl aizvien tas nav Jauntukums, bet gorodoks

 5. to Ro teica:

  Tukuma novadā, par saimnieciskiem jautājumiem cita persona atbild, kā saka novada mājaslapa:

  Agris Zvaigzneskalns

  Priekšsēdētāja vietnieks saimniecības, uzņēmējdarbības veicināšanas un sociālajos jautājumos

 6. !! teica:

  Un sis opozicijas ieliktenis ir tuksa vieta par labu algu

 7. Mēs Miljonāri (parādKandavnieki) teica:

  Mēs Kandava miljonāri – Miljonu parādā Valsts kasei, Mums koncertē Pauls, Credo, Dakota, Roja: ir kautiņi un jūs vēl pa Reģionālo reformu? Jautājums vai pa 7 EUR ieeju normālu apsardzi nevarēja sarunāt?

 8. Ivars teica:

  Kautiņš Kautiņš Kandavā notika 3.40 minūtēs manā acu priekšā,starp daudziem jauniešiem Apsardze vispār tanī laikā nebija.Paldies meitenēm kas iejaucās,tad varēja būt daudz ļaunāk.Kā var vispār nenodrošināt.nepārtrauktu apsardzi tādā lielā pasākumā.Es domāju ka vaina jauzņemās Kandavas domei

 9. Ivaram teica:

  Apsardze bija nodrošināta! Pašvaldības policija dežūrēja visu laiku – 3 policisti dežūrēja. Bet katram kauslim klāt neizstāvēsi!Šitie jau sitās pa visām vietām.

 10. Miljonāram teica:

  Labi vien ir, ka tā – dabīgā atlase, reiz šitie kaušļi viens otru nositīs. Gan Nāriņā, gan uz ielas sadzeras un liek vaļā. Bet miljonāram skauž, ka Kandavā kas arī labs notiek, un tāpēc jau balle bija forša līdz 3:30 kamēr kase bija…tad nenāca šitie švabraki. Vienmēr vajag taisīt maksas pasākumus ar pietiekoši augstu cenu, lai bomži nerādās. Līgo vakars vienkārši bija superīgs. UN 7 eur ir , lai nosegtu šo grupu izmaksas, ja kādam nav skaidrs!

 11. Es teica:

  Kandava vispār ir bedre ar saviem melnajiem apačiem, Lavriks ar Freimani aizbrauc uz turieni,samāca tirliņus boksēties un tad iedzer buļļu dziru un tad varoņi nāk ielās. 1 uz 1 reti kuri nāk.šakāļi. Tādi paši laiki kā bija Tukumā Grands un Kukulis bija jauns.

 12. Neptūns teica:

  Nu par Nāriņu jāpiekrīt cik dzirdēts tad katru 5dienu tur kaujās un kaujās vieni un tie paši. Vai tiešām īpašnieki nevar noalgot apsargu uz pāris stundām kā tas vienmēr ir bijis!!!

 13. alss teica:

  Stadions atjaunots ar dzertuvi vidū tikai Kandavā .Kad tam pieliks punktu.

 14. ieteikums teica:

  Neptūnam
  Domāju, ka noslīcināt kaušļus būtu lētāk kā algot apsardzi.

 15. Sašutis kandavnieks teica:

  Par Nāriņu piekrītu 100%. Aizvāciet reiz to dzertuvi no turienes, Inga Priede un Kandavas novada dome! Pārvietojam citur vai likvidējam, vai norīkojam apsardzi. Nepieciešams pieņemt lēmumu, vai nu dzeram un šķaidam sejas vai sportojam! Abus apvienot nevar.

 16. Kandavniekam teica:

  Kā Tad dome var aiztaisīt ciet privāto kafejnīcu uz privātas zemes? Un nav jau nekādu iesniegumu policijai arī kā izskatās…

 17. Sašutis kandavnieks teica:

  Kurš tad Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma teritorijā sev gabaliņu noprihvatizējis?

 18. yo teica:

  Ingai portrets karājas slavas zālē

 19. kandavniekam teica:

  Nu to nu noskaidro gan, kurš labos laikos varēja sev šo to noprivatizēt?!

 20. Re kā teica:

  Ķieģels izfīrēja

 21. Tirmantins Tarmantīņš teica:

  Šoriņš ar Neimani sen nebija Kandavas naudas halturē, 10000 Eur mums ar derētu

 22. Inga teica:

  Toties mums ir vis krutākā Ababvas senleja, es taču pirms vēlēšanām, ko, vai es ko solīju Jums Kandavas BAURI solīju?

 23. Par teica:

  Ievu Kerēvicu var klausīties ar baudu, KRAUZI lai klausās kas grib…Inga no domes…

 24. Par teritoriālo teica:

  jūs ziniet kaci kandavā: lekēžu, sameklē3jien pa T Dunduri viņai pat nav laika atnākt kā protokolētājāi uz domes sēdēm?
  VAJAG rEĢIONĀLO rEFORMU LAI IZTĪRA kANdAVAS MISKASTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pasākumu kalendārs

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

2019.09.21 | 9:30

Medību šaušanas sacensības Kandavā 

2019.09.21 | 10:00

Ābolu svētki Ārlavciemā 

2019.09.21 | 10:00

Lekcijas par veselīgu uzturu Tukumā 

2019.09.21 | 10:00

Volejbola sacensības Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool