Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uz ceļa bojā gājis autovadītājs

5. septembrī Tukuma novada Irlavas pagastā, ceļa Doktorāts – Viesāti – Irlava 10. kilometrā, 1953. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Peugeot 307» un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Notikuma vietā vīrietis gāja bojā. Šobrīd policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka autovadītājs, iespējams, gājis bojā veselības problēmu dēļ. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija

No 2. līdz 5. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 70 notikumi, uzsākti 88 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 46 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 2 par velosipēda vadīšanu reibumā, kā arī 8 par atrašanos publiskā vietā tādā alkohola reibumā, kas traucē sabiedrisko drošību. Nodrošināta sabiedriskā kārtība un pārbaudīti 2 publiskie pasākumi, kā arī policisti tika iesaistīti divu mežā apmaldījušos personu meklēšanas pasākumos. Diemžēl 4. augustā, viens no meklētajiem – 82 gadus vecs vīrs, kura meklēšanā cilvēki tika iesaistīti arī ar sociālo tīklu starpniecību, no rīta mežā tika atrasts miris.

  1. septembrī

Tukumā, Kalēju ielā, kāda dzīvokļa virtuvei tika izsists loga stikls. Nodarīts materiālais zaudējums 70 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Sēmes pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,86 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Sēmes pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,72 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Sēmes pagastā vīrietis vadīja automašīnu „BMW 530”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatēta 0,91 promile. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. septembrī

Lapmežciema pagastā kādam vīrietim tika nozagts mobilais tālrunis «iPhone 8» 150 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 

Ziņas sniedza Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *