Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uz ceļa aiztur meklēšanā esošu vīrieti

21. oktobrī Engures pagastā, ceļa Sloka-Talsi 25. kilometrā, vīrietis vadīja «VW Touareg» ar Lietuvas reģistrācijas numurzīmi, sakabē ar piekabi «Neptun». Kad likumsargi auto apturēja, vīrietis atteicās uzrādīt jebkādus dokumentus, to skaitā vadītāja apliecību, kā arī nepakļāvās likumsargu likumīgajām prasībām. Uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības. Vīrieša personība noskaidrota un konstatēts, ka viņš ir izsludināts meklēšanā saistībā ar neierašanos prokuratūrā izmeklēšanas darbību veikšanai. Vīrietis aizturēts, nogādāts iecirknī, kur prokurore veica izmeklēšanas darbības. Tāpat konstatēts, ka vīrietis joprojām nav deklarējis savu dzīvesvietu Latvijas Republikā, par ko arī uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Policija

No 21. līdz 24. oktobrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 81 notikums, uzsākti 48 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 14 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 6 par mājsēdes neievērošanu, 3 par atrašanos vienā automašīna cilvēkiem no dažādām mājsaimniecībām, 4 par atrašanos darba vietā bez COVID-19 sertifikāta, 4 par mutes un deguna aizsega nelietošanu, kā arī 1 par ēdināšanas pakalpojuma sniegšanas nosacījumu neievērošanu. Pieņemti divi lēmumi par tirdzniecības vietas darbības pārtraukšanu. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēta viena persona.

 1. oktobrī

Tukumā, Strēlnieku ielas namā, kādā no dzīvokļiem jaunieši pārkāpuši aizliegumu par privātu pulcēšanos, esot kopā no vairākām mājsaimniecībām. Par minēto pārkāpumu personām noformēti administratīvā pārkāpuma procesi.

Tumes pagastā konstatēts, ka vīrietis, pārkāpis Zemgales rajona tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību – pietuvojās mājoklim, kuram tuvoties viņam bija liegts. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgā aizturēšanas izolatorā.

 

Irlavas pagasta Vaskos pārbaudes laikā konstatēs, ka darba devējs nav nodrošinājis, ka darbiniece, kurai nav sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta, atrodas darba vietā ar testēšanas sertifikāta vai arī darba devēja veiktu antigēna testu, kas nav vecāks par 72 stundām. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process pret uzņēmumu.

Zemītes pagasta veikalā konstatēts, ka pārdevēja nevar uzrādīt ne Covid-19 sertifikātu, ne arī derīgu testu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process pret uzņēmumu.

Zemītes pagasta Grenčos tāpat konstatēts, ka pārdevēja nevar uzrādīt apliecinājumu par to, ka būtu slimojusi ar Covid-19 vai saņēmusi vakcīnu. Tāpat arī tests nebija veikts, līdz ar to uzsākts administratīvā pārkāpuma process pret uzņēmumu.

 

 1. oktobrī

Tukumā, Pasta ielā, veicot tirdzniecības vietas pārbaudi, konstatēti pārkāpumi. Proti, secināts, ka konkrētais veikals nav to tirdzniecības vietu sarakstā, kas var turpināt darbu. Pieņemt lēmums tirdzniecības vietu slēgt.

Tukumā, Rīgas ielā, vīrietis ar cirvi dauzīja kādas ārdurvis, tās sabojājot un radot materiālos zaudējumus 30 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais noskaidrots.

Pūrē, veicot pārbaudi, konstatēts, ka tirdzniecības vietā pārdevēja telpās nelieto mutes un deguna aizsegu. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Kandavā, Talsu ielā, vīrietis atradās ārpus savas dzīves vietas pēc 20.00 un nevarēja uzrādīt «Pašapliecinājumu» par iemesliem, kāpēc tā.  Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Džūkstes pagasta Pienavā divi vīrieši atradās ārpus dzīvesvietas pēc 20.00 un nevarēja apliecināt, ka tam ir kāds pamatots iemesls. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi.

 1. oktobrī

Saņemta informācija, ka Lestenē grāvī atrodas sarkans busiņš. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka automašīna ir izsludināta meklēšanā. Notikuma vietā arī sastapta persona un tika veiktas neatliekamās izmeklēšanas darbības.

Tukuma, Talsu ielā, kāds vīrietis atradās ārpus savas dzīvesvietas pēc 20.00. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 1. oktobrī

Vilcienā Tukuma-Rīgā konstatēts, ka vīrietis un sieviete nelieto mutes un deguna aizsegu. Uzsākti administratīvie pārkāpuma procesi.

Tukuma, Rudens ielā, veicot pārbaudi, konstatēts, ka pārdevēja nevar uzrādīt ne Covid-19 sertifikātu, ne arī derīgu testu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process pret uzņēmumu. Vēl, ņemot vērā to, ka konstatēti būtiski pārkāpumi, pieņemts lēmums tirdzniecības vietu slēgt.

Jaunpilī, Pils ielā, vīrietis vadīja transportlīdzekli «VW Golf», kurā atradās vēl divi vīrieši – ne no tās pašas mājsaimniecības. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi.

Engures pagastā, kafejnīcas teritorijā, vairākas personas sēdēja pie ārā izvietotiem galdiņiem. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tukumā, Jelgavas ielā, vīrietis atradās ārpus savas dzīves vietas pēc 20.00.  Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Lapmežciemā vīrietis bez pamatota atradās ārpus dzīvesvietas pēc 20.00 iemesla. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Komentāri

 1. nav deklarējis savu dzīvesvietu Latvijas Republikā,
  —————
  vaitd man jadeklarejas shinii vaarnu ielas republikaa? varbuut es braukaaju ar kemperi pa eiropu un taalaak.dziivoju busaa.viesnicaa un tamlidzigaas vietaas.tas tachu ir reaali.

    1. man vecteevam bija zirgs.vaardaa ansis. taapat kaa tu.pateicos par komplimentu “;gudri rakstit.;nu aiz vaiga..mhm,hmm,tu varbuut gribi? paskaties kautkur google.ganjau kadu saiti atradiisi.es jau savu kraanu tev zobiem tuvumaa nelastu.mazums vel nokodiisi.tas ansis arii medza iekost.reta paradiiba no zirga.ja nu tu esi ansha kumelsh..?

 2. Par ko tā satraucies palīgskolas individuālā kabineta eksemplārs L39, tādiem neļauj vadīt auto, pat gaterī tādus neņem.

  1. aa,anoniimais zaabaks.tev ja vajadzes deeli tad brauksi uz zagetavu pirkt.bet tu jau droshvien hrushcovka dziivo un deeljus nevajag.taads sierinsh vien esi.man tachu pie d paligskolas vai kaa sauc.

 3. L39 bērnībā visu laiku tika pazemots un sauca par ”musaru”(atkritumu).
  Kad nu L39 paaudzis lielāks , tad tagad viņš visus citus sauc par ”musariem”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *