Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ugunsdzēsēji Sēmē izglābj suni

1. jūnijā Tukuma novada Sēmes pagastā virces bedrē bija iekritis suns. Ugunsdzēsēji glābēji ar metāla plāksnēm izveidoja taciņu līdz iegrimušajam dzīvniekam, tad sunim uzlika glābšanas cilpu un izvilka viņu ārā.

Policija

Laikā no 1. līdz 3. jūnijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 55 notikumi, noformēti 29 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 12 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

1. jūnijā

Tukuma novada Džūkstes pagastā konstatēts, ka no saimniecības ēkas 2. stāva nozagts saulessargs. Nodarīti materiālie zaudējumi 700 eiro apmērā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

16.00 Tukumā, Kurzemes ielā, vīrietis no veikala nozaga alkohola pudeli – vienu litru degvīna. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

2. jūnijā

09.09 Tukumā, Kurzemes ielā, kāds vīrietis iegādājās četras neatvērtas 0,5 l alus pudeles, kuras plānoja nodot nepilngadīgai personai. Vīrieti aizturēja tirdzniecības vietas apsardze. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par nepilngadīgo iesaistīšanu alkoholisko dzērienu lietošanā.

18.33  konstatēts, ka Tukumā, Pasta ielā, no veikala nozagtas dažādas preces par kopējo summu 338,80 eiro. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Tiesa aizturētajam piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

13.25 Tukumā, Straumes ielā, kādas mājas pagalmā iebrauca «Opel Vectra Caravan», no kuras izkāpa vairākas personas un nozaga pagalmā esošos instrumentus – ripzāģi «Makita», elektrisko skrūvgriezi «Makita», «Bosch» instrumentu komplektu un dažādus citus instrumentus, nodarot materiālos zaudējumus 500 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

3. jūnijā

Tukumā, Talsu ielā, vīrietis vadīja automašīnu «Škoda Octavia» bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Pārkāpums izdarīts atkārtoti gada laikā. Policijā par notikušo ir sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.