Turpina zagt «Volvo» lukturus. Šoreiz – Slampē.

6. novembrī 7.30 Slampes pagastā konstatēts, ka ir izsists «Volvo V60 Cross country» šofera puses priekšējais stikls un nozagti abi priekšējie lukturi. Materiālie zaudējumi, kas nodarīti auto īpašniekam, tiek lēsti 900 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Laikā no 5. līdz 8. novembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 56 notikumi, uzsākts 101 administratīvā pārkāpuma process, tai skaitā 1 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, kā arī 1 par pašizolācijas noteikumu neievērošanu un 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 3 personas.

  1. novembrī

9.52 Slampes pagastā, ceļa Jelgava-Tukums 38. kilometrā, vīrietis vadīja «Škoda Oktavia» un ar sānu spoguli aizķēra sievieti, kura vadīja velosipēdu.  Negadījumā rezultātā velosipēdiste krita un guva miesas bojājumus. Sieviete nogādāta medicīnas iestādē; uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

14.53 Zemītes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 27. kilometrā, vīrietis vadīja «Opel Vectra Stacion Wagon», būdams alkohola reibumā (1,65 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. novembrī

7.50 Slampes pagastā konstatēts, ka «Volvo XC90» ir nozagti abi priekšējie lukturi. Materiālie zaudējumi – 1200 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

16.13 Džūkstes pagastā, ceļa Rīga-Liepājas 53. kilometrā, automašīnas «Mercedes AMG GLA 45» ar Krievijas Federācijas valsts numuru vadītājs (Vācijas pilsonis), izvairoties no bīstamas situācija, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar «VW Caddy», ko vadīja sieviete. Negadījumā cieta abu auto vadītāji, kas nogādāti medicīnas iestādē.

11.52 Tukumā, Lielā ielā, apsekojot kāda pašizolācijā esoša repatrianta dzīves vietu, konstatēts, ka persona tajā neatrodas, kā arī telefoniski ar viņus sazināties likumsargiem neizdevās. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. novembrī

16.40 Jaunpils pagastā, ceļa Tukums-Auce 25. kilometrā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2,15 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 170 eiro apmērā.

  1. novembrī

13.30 Tukumā, Jelgavas ielā, kādam nepilngadīgam zēnam divas citas nepilngadīgas personas nozaga mobilo tālruni «HUAWEI P30 LITE». Materiālie zaudējumi – 200 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

Konstatēts, ka laikā no 7. līdz 8. novembrim Tukumā, Elizabetes ielā, uzlauztas dzīvokļa ārdurvis un no mājokļa nozagti 4000 eiro. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.