saplounge.be

Tukumā vīrietis pa balkonu iekļūst dzīvoklī un aizbēg, lūdz atsaukties aculieciniekus

21. februārī Tukumā, Meža ielā, nenoskaidrots vīrietis bija uzkāpis līdz 3. stāva balkonam, un, izsitot balkona durvju stiklu, mēģināja iekļūt dzīvoklī. Saprazdams, ka dzīvoklī ir īpašniece, vīrietis aizmuka – nokāpa lejā.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, 20. un 21. februārī Tukuma iecirknī reģistrēti 36 notikumi, noformēti 34 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 14 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par nelegālā alkohola iegādāšanos, 1 cilvēks nogādāts medicīnas iestādē aizdomās par narkotiku lietošanu.

20. februārī

10.00 Kandavā kāds cilvēks paņēmis vairākus “ātros” kredītus uz 1992. gadā dzimuša vīrieša vārda. Uzsākts kriminālprocess.

16.50 saņemta informācija, ka Tukumā tirgo nelegālo alkoholu. Uzsākts kriminālprocess, veikta sankcionēta kratīšana, kurā atsavināts 1,5 l nelegālais alkohols.

21. februārī

12.13 Tukumā, Pasta ielā, veikalā kāds vīrietis nozaga smaržas «Katy Perry» 29,49 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

14.15 Tukumā, veikalā «Rimi», 1978. gadā dzimis vīrietis nozaga smaržas «Her Golden Secret», skuvekļus u. c. mantas. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts. Atklājās, ka šis vīrietis paveicis arī iepriekšminēto zādzību. Vēl izrādījās, ka garnadzis izsludināts meklēšanā Valmierā, līdz ar to tika ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, savukārt aizdomās par narkotiku lietošanu pēcāk nogādāts medicīnas iestādē analīžu ņemšanai.

18.20 Tukumā, Meža ielā, nenoskaidrots vīrietis bija uzkāpis līdz 3. stāva balkonam, un, izsitot balkona durvju stiklu, mēģināja iekļūt dzīvoklī. Saprazdams, ka dzīvoklī ir īpašniece, vīrietis aizmuka – nokāpa lejā. Uzsākts kriminālprocess. Aicinām atsaukties aculieciniekus!

Ugunsgrēki

20. februārī

10.06 Tukumā, Nogāzes ielā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts 10.53.
Precizējums

Komentāri

      1. Varbūt vairāk uzmanības derētu pievērst noziegumu atklāšanai un nopietnu zagļu ķeršanai nevis laiku un nodokļu maksātāju naudu šķiest smieklīgu pārkāpumu fiksēšanai,jeb tā prātiņa par maz un tik tādus niekus un suņu kakinātājus var izķert

  1. 16.50 saņemta informācija, ka Tukumā tirgo nelegālo alkoholu. Uzsākts kriminālprocess, veikta sankcionēta kratīšana, kurā atsavināts 1,5 l nelegālais alkohols. policija ņirgājas ? ? ? ? ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.