Inese Valtenberga

Tukumā vilciens traumē iereibušu sievieti; Levestē glābēji velosipēdistu atbrīvo no velosipēda

2. jūnijā 15.00 Tukumā, dzelzceļa stacijā «Tukums I», elektrovilciens aizķēris kādu 1962. gadā dzimušu sievieti, kas bija piegājusi par tuvu dzelzceļa sliedēm. Mediķi cietušajai konstatēja smadzeņu kontūziju, galvas sasitumu ar plašām brūcēm pakauša un pieres daļā, plašu brūci labajā augšstilbā.

No 30 maija līdz 2. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 44 notikumi un noformēti 63 administratīvo pārkāpumu protokoli; tostarp 26 – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 – par velosipēda un 1 – par automašīnas vadīšanu reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem.

30. maijā

8.00 Engures pagasta Engurē par nelikumīga alkohola tirdzniecību uzsākts kriminālprocess un veikta sankcionēta kratīšana, izņemti 12 l nelegālā alkohola un 900 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes markām.

31. maijā

9.15 Tukumā, Ezera ielā, no garāžas nozagti dažādi instrumenti. Materiālie zaudējumi tiek noskaidroti; uzsākts kriminālprocess. Iespējamais vainīgais – 1966. gadā dzimis vīrietis – noskaidrots un aizturēts.

Saņemts iesniegums par to, ka 13. maijā Tukuma novadā, uz ceļa Džūkste-Irlava-Jaunsāti, nozagtas trīs ceļa zīmes. Nodarīts zaudējums Ls 131,15 vērtībā.

19.15 Kandavas-Sabiles ceļa 13. km kāds 1987. gadā dzimis vīrietis iebraucis grāvī, bojājot ceļa stabu.

1. jūnijā

17.46 Engures novada Smārdes pagastā aizturēta kāda 1957. gadā dzimusi sieviete, kas alkohola reibumā vadīja velosipēdu.

18.50 Engures novadā, ceļa Tukums-Kolka 3. km, aizturēts kāds 1960. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā, kas vadīja velosipēdu.

2. jūnijā

10.55 Tukumā, Kurzemes ielā, aizturēts kāds 1943. gadā dzimis vīrietis, kas vadīja automašīnu MERCEDES BENZ, būdams alkohola reibumā.

15.00 Tukumā, dzelzceļa stacijā «Tukums I», elektrovilciens aizķēris kādu 1962. gadā dzimušu sievieti, kas bija piegājusi par tuvu dzelzceļa sliedēm. Mediķi cietušajai konstatēja smadzeņu kontūziju, galvas sasitumu ar plašām brūcēm pakauša un pieres daļā, plašu brūci labajā augšstilbā, iespējamu kreisā augšdelma lūzumu, multiplus ādas nobrāzumus un alkohola reibumu. Cietušās stāvoklis tiek raksturots kā smags, bet stabils. Pēc negadījuma vilciena kustība bija apturēta 20 minūtes. Uzsākts kriminālprocess.

17.20 Smārdes pagastā kādai darbnīcai uzlauztas durvis un nozagts motorzāģis «Husqvarna 340». Nodarīts zaudējums Ls 313 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

18.59 Tukumā, Meža ielā, 1943. gadā dzimis vīrietis no veikala nozaga 0,5 l tilpuma degvīna pudeli. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts.

Ugunsgrēki

Aizvadītajā nedēļā, laikā no 27. maija līdz 2. jūnijam, saņemti 6 izsaukumi, no tiem 4 – maldinājumi.

2. jūnijā

19.46 Jaunpils pagasta Levestē glābēji palīdzēja kādam velosipēdistam, kas bija iespiedis kāju starp riteņa rāmi un pedāli.

21.56 Tukumā, Veidenbauma ielā, kāda dzīvokļa virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens.

Nedēļas ieteikums

Siltajā laikā aicinām vecākus īpaši uzmanīgi pieskatīt bērnus pie ūdenstilpnēm.

Ziņas sniedza VP ZRP priekšnieka palīdze Ieva Sietniece un VUGD ZRB Tukuma daļas inspektore Ina Merga

Komentāri

  1. 21.56 Tukumā, Veidenbauma ielā, kāda dzīvokļa virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens. :D:D:D kas tas vēl tāds “kriminālziņas”? :O 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.