Agita Puķīte

Tukuma tirgū nozog maku ar 100 eiro un dokumentiem

Ceturtdien, 5. februārī, 11.50 Tukumā, J. Raiņa ielā, Tukuma tirgū, 1952. gadā dzimušai sievietei nozagts naudas maks ar naudu (100 eiro) un dokumentiem.

No 5. līdz 8. februārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 49 notikumi, noformēti 83 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 30 – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, četri – par to, ka nepilngadīgie smēķē, viens – par policijas kontroles noteikumu pārkāpšanu. Trīs cilvēki nogādāti analīžu ņemšanai aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēts ciens ceļu satiksmes negadījums.

5. februārī

11.50 Tukumā, J. Raiņa ielā, Tukuma tirgū, 1952. gadā dzimušai sievietei nozagts naudas maks ar naudu (100 eiro) un dokumentiem.

6. februārī

Laikā no 6.00 līdz 15.50 Engures novada Lapmežciema pagastā dzīvojamai mājai, izsitot verandas loga stikla paketi, iekļūts mājā, no kuras nozagts TV dekoders, mobilais tālrunis «Siemens» un radioaparāts «Philips». Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona noskaidrota, aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

8. februārī

12.50 Tukumā, Talsu ielā, atspiežot dzīvokļa ārdurvis, iekļūts dzīvoklī un no tā nozagta spēļu konsole, divi sudraba un divi zelta gredzeni, nodarot materiālo zaudējumu 490 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona noskaidrota.

Ugunsgrēki

6. februārī

5.40 Engures novada Engures pagastā dega šķūnis 45 m² platībā.

8 komentāri “Tukuma tirgū nozog maku ar 100 eiro un dokumentiem

  1. Tirgus ir tikai 3 reizes nedēļā,vai mūsu pašvaldības policija tās nedaudz stundas nevar padežūrēt,jo ne tikai zog regulāri,bet arī tirgo cigaretes un kafiju,ko nēsā pa tirgu nebaidoties….

    1. Jeb kura darbība ārpus transporta salona izraisīs neapmierinātību personāla vidū. Būs masveida aizplūšana no policistu ierindām. Rezultātā no 10 policistiem, vienam nav krietns alusvēders.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.