Tukuma tirgū atsavina cigaretes, policijā nodots velosipēds gaida īpašnieku

Ceturtdien, 9. oktobrī, Kārtības policijas nodaļas policisti pastiprināti kontrolēja nelegālo akcizēto preču apriti Tukuma tirgus apkaimē un aizturēja divus nelegālo cigarešu pircējus, kā arī veica administratīvā pārkāpuma notikuma vietas apskati kādā ēkā Lauku ielā- vietā, no kurienes tika tirgotas šīs cigaretes.

No 6. un 7. oktobrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 24 notikumi un noformēti 48 administratīvo pārkāpumu protokoli; tostarp 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu; 1 – par automašīnas; 1 – par mopēda un 1 –  velosipēda vadīšanu reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

8. oktobrī reģistrēti 13 notikumi un noformēti 27 administratīvo pārkāpumu protokoli; tostarp 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par mopēda vadīšanu reibumā; aizdomās par narkotiku lietošanu divas personas nogādātas analīžu ņemšanai.

6. oktobrī

10.10 Pūres pagastā, Rīgas-Ventspils ceļa 83. km, kāds 1977. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu AUDI A6 AVANT apdzīšanas manevra laikā izraisīja sadursmi ar automašīnu FORD RANGER.

13.05 Pūres pagastā, Rīgas-Ventspils ceļa 85. km, kāds 1977. gadā dzimis kungs ar automašīnu KIA CERATO uzbraucis automašīnai BMW 525, kas, negaidot strauji bremzēja, savukārt KIA CERATO aizmugurē ieripojusi automašīna VW GOLF. Cietušo nav.

Saņemts iesniegums par to, ka 28. septembrī Tukumā, Dzelzceļa ielā, nozagts velosipēds, kas dzelzceļa stacijā bija pieslēgts pie soliņa. Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona noskaidrota.

15.30 Pūrē, Kastaņu ielā, aizturēts 1951. gadā dzimis kungs, kas alkohola reibumā vadīja velosipēdu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

7. oktobrī

21.50 Irlavas pagastā aizturēts 1980. gadā dzimis vīrietis, kas reibumā brauca ar mopēdu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.00 Tukumā, Vītolu ielā, aizturēts 1993. gadā dzimis vīrietis, kas reibumā, bez autovadītāja apliecības brauca ar automašīnu FORD GALAXY. Uzsākts kriminālprocess.

8. oktobrī

11.28 Tukumā, Raiņa ielā, kāds 1972. gadā dzimis vīrietis kārtējo reizi no veikala nozaga preci – kafiju. Uzsākts kriminālprocess; iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

15.43 Jaunpilī, Levestes ielā, aizturēts 1970. gadā dzimis vīrietis, kas alkohola reibumā vadīja nereģistrētu mopēdu WON YAN. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.30 Jaunpils pagasta Levestē nelikumīgi iekļūts kādā dzīvoklī un nozagta nauda – 150 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

9. oktobrī

Kārtības policijas nodaļas policisti pastiprināti kontrolēja nelegālo akcizēto preču apriti Tukuma tirgus apkaimē un aizturēja divus nelegālo cigarešu pircējus, kā arī veica administratīvā pārkāpuma notikuma vietas apskati kādā ēkā Lauku ielā- vietā, no kurienes tika tirgotas šīs cigaretes. Kopumā atsavinātas 2 220 cigaretes.

Pircējiem un pārdevējiem noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli, un draud iespaidīgi naudas sodi – līdz pat 700 eiro

Aicina atsaukties velosipēda īpašnieku

8. oktobrī policijā nodots velosipēds, kas bija atstāts pie veikala «Maxima». Īpašnieku aicinām ierasties pēc sava velosipēda.

Komentāri

  1. atsavināja,lai policijā pašiem nebūtu cigaretes jāpērk un stukačiem ko ieliek kamerās par lietu pierādīšanu…jo paši jau kamerās nesēdēs…es te veselu stāstu varētu uzrakstīt par “melnajiem darbiem”ko dara Tukuma policisti policijā!!!

    1. Domāju, ka tādus stāstus katrs otrais zina…
      Vispār ja tā padomā-Tukums ir riebīgi maza pilsētele,kur viss visiem ir zināms…brīnums-kā vēl kropļi nedzimst….visi jau krustu šķērsu ir viens otru čupojušies un pārojušies….:D

  2. rigas iela 4 😀 1 stāva pardod cigaretes un alk0holu 😀 bija ziņots daudz reizes policijai ! Bet laikam poličus apmierina kukuļu summmaaasss 😉 !

  3. Vai jums žēl,ka cilvēks,kuram ir savi netikumi un maz naudas,iegādājas sev kaitīgu preci krietni lētāk.Tāpat akcīzes nodoklis aiziet nezin kur un philip moris peļņu gūst nemazo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.