Tukuma skolu apmeklē Darvins

2020. gada 13. oktobrī Tukumā, pēc mācību iestādes iniciatīvas, dienesta suns Darvins pārbaudīja skolēnus vienā skolā, un norādīja uz sešiem aizdomīgiem jauniešiem, kuri tika nogādāti analīžu veikšanai. Darvins palīdzēja policistiem pārbaudīt arī vienu māju, kur tika atrastas 713 cigaretes, bez LR akcīzes markām. Arī turpmāk dienesta suns tiks iesaistīts Tukuma iecirkņa policistu veiktajos kontroles pasākumos.

Komentāri

 1. Un kā ar higiēnas prasībām-zināms takš,ka izglītības iestādēs aizliegts ievest dzīvniekus…vai higiēnas prasību ignorēšana šaja gadījumā ir samērojama ar iespējamām aizdomām uz administratīvo pārkāpumu…un vēl-intresanti kādu tādu pamatotu aizdomu pamata bērnus nogādāja uz analīzēm

  1. Jā, ar mani notikās tas pats, gribēja aizvest uz analīzēm, kad pajautāju un rupji izbraucu virsū kādā pamata pēc, ja man nekā nav, uzreiz policiste pateica, “Lai tā būtu”

   1. Tur jau tā lieta,ka likumīga pamata nav,jo suns nav nekāda veida eksperts,mediķis vai kaut kādi nebūt zinātniski aprobēts līdzeklis,rīks vai sauciet kā gribat…faktiski tā ir policijas patvaļa un ja kāds no vecākiem neslinkos aizstāvēt savu bērnu,tad gan skolai,gan policistiem plāni klāsies
    P.s.tāpēc ar “nepakļāvīgos” un uz savām tiesībām uzstājošos neviens uz ekspertiīzēm neved

 2. Un lūdzu nepārprast-galīgi neatbalstu narkotiku lietošanu,bet gan iebilst pret šo pazemojošo un pretlikumīgo veidu,kā notiek šādas “izrādes”-iedomājieties,kāda gan bērnam var būt trauma,kad jāgaida kamēr suns apstaigā,aposta un varbūt nez kādu dabas untumu dēļ uzbrūk,uzrej vai vēl nez kā norāda uz bērnu,un tad vēl kā pēdējo noziedznieku visas skolas klātbūtnē aizved kā uz nošaušanu-kurš normāls vecāks ko tādu novēl savam bērnam?!

 3. Tas , gadījumā, nav cilvēku tiesību pārkāpums? Vai bija iemesls tā rīkoties?
  Nepietiek, ka valstī vairs jau tā nav omulīgi dzīvot , vēl vajag pastiprināti, cilvēkos radīt diskomfortu. Vairs jau nekur nevar justies droši.

 4. Re kā narkodīleri un apšņaukušos sīču vecāki satraukušies un nevajag te vaimanāt par cilvēktiesību pārkāpumiem.
  Kad izplatāt savus draņķus , tad gan cilvēktiesības jūs aizmirstat.
  Suns nav lētticīgais vecāks vai vienaldzīgā skolotāja, to nepiešmauksi.

  Ja neesi vainīgs , tad nav par ko satraukties un , ja vajag, var veikt medicīnisko izmeklēšanu.
  Kā saka, kas vainīgs tas bailīgs.

  1. Runā jau iet par to, kā aizskar godu, ja visas klases priekšā pasaka, tu esi pīpējis, kaut neesi to darījis, un kad paprasa uz kādu pamatu taisās vest uz analīzēm, pilnīgs klusums un tikai pasaka “lai tā būtu”

   1. Tas, kas notiek ar šīm narkotikām ir vājprāts, ja te vēl ir vecāki kas atkal sāk kladzināt par kaut ko nelikumīgu, cilvēktiesībām, utt., tad vai nu esat paši iesaistīti šajā vājprātā, vai nu nejēdzat ko runājat.

 5. Droši vien, ka suns vienkārši ņēma uz pieliktām apakšbiksēm (mērcīte (red.piez), kad škoļņiki pamanīja policistu ar vēderu. Nekāda matemātika.

 6. kāpēc jāpersonificē viss….? Es te nevienu neapvainoju- es jautāju
  Mani bērni vairs skolā nemācās. Un labi ir……tajos laikos tādi sviesti nebija

 7. Ļoti labs un pareizs gājiens! To varētu darīt ik pa laikam visās skolās,un nebrīdinot…Vismaz normāli vecāki atbalstītu,jo kam nav ko slēpt tas arī nebaidīsies.

  1. Tad jau pie tevis randomā arī varētu kādu reidiņu uztaisīt? Vai labāk visos stūros kameras salikt un strīmot netā? tev tak nav ko slēpt, nebaidies. dura

 8. Idiotiska cīņa ar sekām. Pašus vecākus zarā būtu jārauj, tad arī atvases būtu kā cilvēki. Paskatoties, kāda tagad ir jaunā paaudze, liekas ka paši vecāki sēž uz līmes “Moment”.

 9. Un tālāk?
  Varbūt redakcija varētu arī noskaidrot, cik pamatota bija šāda vešana uz analīzēm? Kā īsti tās aizdomas tiem policistiem radās????
  Uzraksta, tādu tukšu tekstu, un??

  1. Kādas tur aizdomas, vienu uz analīzēm paņēma tikai tāpēc, ka uz somas bija iezīmētas marihuānas lapas, tikpat labi, es nopērku, klasi ar tādām lapām un bravooo! Esmu naromāns, pīpēju un mani jāved uz analīzēm.

 10. Šitos narikus jādrāž pēc pilnas programmas! Kad beidzot paņemsiet pie dziesmas zāles tirgoni ar melno mersi- slaveno bokseri? Tukumā visi zin,ka viņš tirgo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.