wdsu.com

Tukumā sirmgalvei nozog somiņu, tikko no cietuma iznācis jaunietis lieto narkotikas, Sēmē nozog mašīnu

28. martā Tukumā, Spartaka ielā, kāda persona pagrūda 1952. gadā dzimušu sievieti un nolaupīja somiņu, kurā atradās pase un mobilais tālrunis «Nokia». Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, uz aizdomu pamata aizturēti 1988., 1991. un 1993. gadā dzimusi vīrieši.

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, no 23. līdz 28. martam Tukuma iecirknī reģistrēti 129 notikumi, noformēti 90 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā, 6 par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā; 3 – par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpšanu. Astoņi cilvēki nogādāti medicīnas iestādē aizdomās par narkotiku lietošanu. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Bijis 1 ceļu satiksmes negadījums ar vienu cietušo. Reģistrēti 13 pērnās zāles ugunsgrēki.

23. martā

16.50 Tukumā, Pasta ielā, no veikala nozagts mobilais tālrunis «LG Zero». Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais noskaidrots un aizturēts.

24. martā

22.00 Tukumā, Talsu ielā, 1993. gadā dzimis vīrietis, kurš tai pat dienā bija atbrīvots no cietuma, aizturēts aizdomās par narkotiku lietošanu, tādēļ nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

23.00 Tukuma novada Džūkstes pagasta Pienavā aizturēts 2000. gadā dzimis jaunietis, kurš atkārtoti gada laikā vadīja automašīnu «Audi 80» bez autovadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess.

26. martā

10.20 Tukumā, Raudas ielā, atlauzts šķūnis, no tā nozagtas mantas 350 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

21.55 Tukumā, Meža ielā, 1970. gadā dzimis vīrietis nozaga velosipēdu. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, velosipēds atdots īpašniekam.

23.00 Tukuma novada Sēmes pagastā 1998. gadā dzimis jaunietis (bijušais audžudēls), atslēdzot garāžu, nozadzis automašīnu «Mazda». Uzsākts kriminālprocess.

27. martā

8.00 Kandavā, Sabiles ielā, katlumājas jaunbūvē nozagti uzņēmumam piederoši dažāda diametra elektroenerģijas kabeļi 465 m kopgarumā, nodarot materiālo zaudējumu 1500 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

19.50 Tukumā, Pasta ielā, 1990. gadā dzimusi «Opel Vectra» vadītāja uz gājēju pārejas uzbrauca 1967. gadā dzimušai gājējai. Negadījumā cieta gājēja. Notiek pārbaude, lai lemtu par kriminālprocesa uzsākšanu.

28. martā

9,55 Tukuma novada Tumes pagastā, Latvijas valsts mežu teritorijā netālu no Sekļa ezera mežā nelikumīgi nozāģēti seši sausi kaltuši koki un sakrauti automašīnā. Uzsākts kriminālprocess, aizturēts 1994. gadā dzimis vīrietis, kurš ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

13.30 Tukumā, Spartaka ielā, kāda persona pagrūda 1952. gadā dzimušu sievieti un nolaupīja somiņu, kurā atradās pase un mobilais tālrunis «Nokia». Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, uz aizdomu pamata aizturēti 1988., 1991. un 1993. gadā dzimusi vīrieši. Visi ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

20.30 Kandavā, garāžu kooperatīvā, no garāžas nozagtas divas pneimatiskās šautenes (nosaukums un numurs nav zināms). Uzsākts kriminālprocess.

22.00 Jaunpilī kāds 1972. gadā dzimis vīrietis pārkāpa tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību no vardarbības – spārdīja durvis adresē, kurai aizliegts tuvoties. Uzsākts kriminālprocess, vīrietis aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Ugunsgrēki

28. martā

4.02 Kandavas novada Cēres pagastā dega pērnā zāle 1 hektāra platībā. Ugunsgrēks likvidēts 4.49.

29. martā

Aizvadītajā diennaktī saņemti četri izsaukumi uz kūlas ugunsgrēkiem, kuru kopējā degšanas platība bija 2,3 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Cēres pagastā, kur pērnā zāle dega 2 hektāru platībā.

Komentāri

  1. 1952. gadā dzimušajai sievietei pašlaik varētu būt aptuveni 64-65 gadi, tāpēc šī draiskule nu nekādi vēl nevelk uz sirmgalves statusu. Starp citu tā nedomā arī Latvijas kangaru valdība, jo šāda vecuma cilvēkiem vēl ir jāstrādā un jārada šo neliešu nozagšanai paredzētas vērtības.

  2. Dzirdeju pa logu ka apzaga to tantuku spartaka iela,jo sieviete saka skali blaut!bet tas kas,to izdarija bija vairak lidzigs jaunietim pie 20gadi,,nu skaidra jau vins nebija!pec ta ka vins muka prom ligojoties jau vis bija skaidrs!!bet loti izbrinija,tas ka sieviete skali blava un tiesi preti zaglim gaja divi budigi viriesi,kuri tik apstajas un noskatijas ka,tas dzerajs ar tantuka somu mieriga gara aizskrien!!!jo policistiem intrese ka vins iskatijas,tad bija terpts zila jaka ar peleku kapuci galva!un gaisi zilam dzinsu biksem!!!tas ta ja gadijuma no tris aizdimas,turamajiem viens ir istais!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.