Tukumā sieviete ar ugunsdzēšamo aparātu sasit automašīnu

No 14. līdz 17. jūlijam reģistrēti 75 notikumi, noformēti 74 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 63 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi.

No 14. līdz 17. jūlijam reģistrēti 75 notikumi, noformēti 74 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 63 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi.

9. jūlijā

3.00 Engures novadā, Lapmežciema pagastā, Jūras svētku pasākuma laikā konstatēts, ka 1998. gadā dzimušam jaunietim ir pazudis mobilais telefons «Samsung Galaxy» un vadītāja apliecība.

14. jūlijā

19.00 Tukumā, Putniņu ielā, 1974. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu «Ford Mondeo» un uzbrauca diviem gājējiem, kuri atradās uz ceļa braucamās daļas. Pēc tam automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca sētas žogā, to bojājot. Negadījumā galvas traumas guva 1986. un 1999. gadā dzimuši un alkohola reibumā esoši vīrieši.

15. jūlijā

12.40 Tukumā, Kurzemes ielā, 1986. gadā dzimusi sieviete, uzsākot kustību ar automašīnu «Ford Focus» nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «Ford Mondeo».

12.39 Tukumā, Katrīnas laukumā, automašīnas «Alfa Romeo» vadītājs, uzsākot kustību atpakaļgaitā, uzbrauca stāvošai automašīnai «Volvo XC60» un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai.

16. jūlijā

06.40 Tukumā, Pasta ielā, 1941. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Saab 9-3» atpakaļgaitā un nepārliecinājās par kustības drošību, tāpēc uzbrauca ceļa zīmei un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai.

17.30 Engures novada Lapmežciema pagastā, Ragaciemā pie kafejnīcas «Lindaga», kas ir ceļa posma Sloka-Talsi 13. km, sieviete ar automašīnu «Ford Fiesta» atpakaļgaitā uzbrauca stāvošajai automašīnai «Saab 9-5».

18.15 Tukumā, Aviācijas ielā, no kāpņutelpas nozagts pieslēgts velosipēds «Pegasus» melnā krāsā ar pelēkiem dubļu sargiem.

19.30 Tukumā, Pilskalna ielā, 1975. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu «Ford Focus» un neizvēlējās drošu braukšanas intervālu attiecībā pret ielas malā stāvošo automašīnu «VW Bora» kā rezultātā izraisīja ceļa satiksmes negadījumu. Pēc negadījuma vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai.

17. jūlijā

01.06 Raudas ielas stāvlaukumā kāds 1981. gadā dzimis vīrietis izsita «Hyundai i30» automašīnas stiklu un fiziski iespaidoja 1987. gadā dzimušu sievieti un 1982. gadā dzimušu vīrieti. Bet pēc tam sieviete paņēma ugunsdzēšamo aparātu un sadauzīja ar to automašīnu «Hyundai i30».

Komentāri

  1. Kādi ugunīgi tie Hyundai braucēji 🙂 , bet par Pilskalna ielu- jā , tur tāda problēma pastāv, ka ielas malā stāvošās mašīnas dažam labam “traucē” braukt. Tādi “asi” tur brauc pa ielas vidu, vai bīstami tuvu citām mašīnām. Jaunieši nez kāpēc nesās pa to ielu neskatoties uz to, ka tur ir zīme “20”, tāpat neprot pavirzīties uz malu, lai veiksmīgi izmainītos ar pretīmbraucošo mašīnu. Rudens iela vispār dažam kā autobānis liekas. Policijai tur būtu darbiņš ne pajokam 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.