Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukuma policijas uzraudzībā – 83 personas, kas atrodas pašizolācijā

No 31. augustam līdz 2. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 61 notikums, uzsākti 79 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 1 par smēķēšanu bērnu spēļu laukumā, 1 par pašizolācijas noteikumu neievērošanu un 1 par iespējamu narkotiku lietošanu. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 3 personas. Pašizolācijas ievērošanu Tukuma iecirkņa policisti uzrauga 83 personām. Uzsākti 2 kriminālprocesi par to, ka tēvi nemaksā uzturlīdzekļus saviem bērniem.

31. augustā

13.23 Tukumā, Jelgavas ielā, kāds vīrietis bērnu rotaļu laukumā smēķēja tam neparedzētā vietā. Piemērots sods – brīdinājums.

1. septembrī

12.50 Kandavas pagastā, ceļa Līgas-Kandava-Veģi 1. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Mercedes Benz 410» un nedeva ceļu pa autoceļu Rīga-Ventspils braucošajam transportlīdzeklim «Ford Transit», kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā traumas guva automašīnas «Mercedes Benz 410» vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

2. septembrī

10.30 Slampes pagastā kāda sieviete, kas nesen kā bija atgriezusies no Horvātijas, neievēroja noteikumus par pašizolāciju – atradās savā darba vietā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

12.00 Kandavas pagastā, ceļa Kandava-Saldus 10. kilometrā, sieviete vadīja «VW Passat Variant» un neizvēlējās drošus braukšanas ātrumu, kā rezultātā auto ceļa līkumā saslīdēja un iebrauca grāvī. Negadījumā cieta vadītāja un pasažiere.

12.25 Bērzciemā konstatēts, ka Engures ezera dabas parkā, kas ir īpaši aizsargājama dabas teritorija, mežā ir sazāģēta vējgāzta egle. Zaudējumi vēl tiek aplēsti. Uzsākts kriminālprocess.

13.0 Slampes pagastā konstatēts, ka verandai izsista loga stikla pakete. Nodarīti materiālie zaudējumi 100 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

17.00 Tukumā, Dārza ielā, kāds vīrietis pie sevis glabāja šļirci, kas, iespējams, pildīta ar narkotisku vielu. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgāsaizturēšanas izolatorā, kā arī uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par iespējamu narkotiku lietošanu.

VUGD

31. augustā 11.44 Tukuma daļas ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Engures novadu, kur, saskaņā ar 112 Zvanu centrā saņemto informāciju, daudzdzīvokļu mājas vienā no dzīvokļiem ir izveidojies sadūmojums un tajā atrodas bērns. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvokļa virtuvē uz plīts piededzis ēdiens. Sadūmojuma rezultātā bija nostrādājuši dzīvoklī uzstādītie dūmu detektori. Bērns no dzīvokļa bija evakuējies pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Ugunsdzēsēji glābēji aicina vecākus regulāri ar bērniem pārrunāt to, kā rīkoties, ja mājoklī ir izcēlies ugunsgrēks, tajā skaitā, kā rīkoties, ja nostrādā dūmu detektors. Svarīgi, lai bērns jau iepriekš ir iepazinies ar dūmu detektora signālu, lai, tam nostrādājot, nenobītos un varētu rīkoties.

Savukārt 2. septembra rītā Rūpniecības ielā, Tukumā, vienstāva transformatora ēkā dega elektrības vadi 0,5 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

  1. ”Tukuma iecirkņa policisti uzrauga 83 personām” Kādā sakarā šāda informācija pie noziegumu/pārkāpumu statistikas??? Tie 83 kādi noziedznieki???

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.