blogas.kurgyvenu.lt

Tukumā nozagta automašīna «Audi 80» /papildināts/

Trešdien, 27. janvārī, no rīta 6.00 konstatēts, ka Tukumā, Meža ielā, no pagalma nozagta pelēka automašīna «Audi 80» (1986. gada izlaidums). Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 1. daļas

25. janvārī

11.15 Tukumā administratīvo sodu par smēķēšanu saņēmuši divi nepilngadīgie – 1998. un 2000. gadā dzimuši pusaudži.

Tukuma novada Zentenes pagastā divi nepilngadīgie – 1998. un 1999. gadā dzimuši – aizturēti alkohola reibumā, bet 1996. gadā dzimušais kopā ar abiem nepilngadīgajiem to lietojis.

13.00 Tukuma novada Sēmes pagasta Kaivē 1996. gadā dzimis jaunietis veikalā iegādājās degvīna pudeli un četras alu skārdenes un nodeva tās nepilngadīgā rīcībā. Jaunajam vīrietim izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.10 Engures novada Smārdes pagastā 1966. gadā dzimis smagās automašīnas «Scania R580» vadītājs ar puspiekabi «Krone SD», uzsākot braukt, nepārliecinājās par kustības drošību, kā rezultātā, griežoties pa kreisi, ar puspiekabi bojāja degvielas uzpildes sūkni.

26. janvārī

13.35 Smārdes pagastā 1994. gadā dzimis «Audi A6 Avant» vadītājs iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretim braucošo «Opel Vivaro». Tā kā ceļu satiksmes negadījumā cietušo nebija, abi braucēji parakstīja saskaņoto paziņojumu.

17.25 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 70. km, 1968. gadā dzimuša vīrieša vadītajai smagajai automašīnai «Scania R420» ar puspiekabi atskrūvējās aizmugurējās ass kreisās puses riteņa uzgriežņi, kā rezultātā riepa nokrita un ieripoja pretējā braukšanas joslā, kur uzripoja pretimbraucošajai automašīnai «VW Golf Variant».

20.30 Tukuma novada Slampē nozagts melns velosipēds «Author Trophy», kurš bija novietots pie daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas.

27. janvārī

6.00 Tukumā, Meža ielā, no pagalma nozagta pelēka automašīna «Audi 80» (1986. gada izlaidums). Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 1. daļas – par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu nolaupīšanu (zādzību) soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Pāris stundas pēc zādzības mašīna atrasta Tukuma novada Irlavas pagastā un jau – avarējusi.

Komentāri

  1. Neko sev divi gadi… vienas vietas izraušanu vajadzētu paredzēt viens strādā pelna,bet otrs atnāk un paņem un par to vēl divi gadi pienākas labākajā gadījumā, sliktākajā kas ir 99% vispār zagli neatradīs…

  2. Iespējams kāds vēsturisko spēkratu restaurators savai kolekcijai pievācis. 😀 Nu bet tas sods par auto aizdzīšanu gan ir smieklīgs, it kā kāds lēts ķīniešu velosipēds būtu aiznests. 😀

  3. Kas tur notika ar to skaniju? Atskrūvējās ritenis, bet nokrita riepa un ieripoja pretējā joslā. Kā riepa atbrīvojās no riteņa? Zinu, ka tehniski teorētiski tas ir iespējams, bet vistacamāk šoreiz nav tas gadījums un pierakstā/atstāstījumā ir kļūda jeb neprecizitāte. Ir atšķirība ar ko notiek sadursme – ar riteni vai riepu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.