Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukuma novadā iereibis vīrietis pārbiedē bērnus un sievu

12. jūlijā Tukuma novadā kāds vīrietis, būdams alkohola reibumā, ar savu rīcību veica emocionālu vardarbību pret bērniem. Policija pieņēma lēmumu sākt administratīvā pārkāpuma procesu, kā arī piemērot Valsts policijas lēmumu par nošķiršanu uz 7 dienām.

Pirmdien, 12. jūlijā, aptuveni stundu pēc pusnakts Tukuma novada Matkules pagastā kāds vīrietis, esot alkohola reibumā, pamodināja no nakts miega divas nepilngadīgas meitenes, viņu klātbūtnē lamājās necenzētiem vārdiem, tādējādi radot bērnos bailes un ar savu rīcību veica ne tikai emocionālu vardarbību pret meitenēm, bet arī pret viņu māti, kura likumsargiem norādīja, ka baidās par savu un savu bērnu drošību, esot vienā telpā ar minēto vīrieti.

Izvērtējot notikušā apstākļus un iesniegumu, likumsargi pieņēma Valsts policijas lēmumu par nošķiršanu līdz šī gada 19. jūlijam, kā arī ir sākts administratīvā pārkāpuma process par emocionālo vardarbību pret bērniem.

Salīdzinājumā ar aizvadītā gada pirmajiem sešiem mēnešiem, kad Valsts policijas Zemgales reģiona apkalpojamā teritorijā tika reģistrēti 749 ģimenes konflikti, šogad attiecīgā laika posmā policijā ir reģistrēti par 203 ģimenes konfliktiem mazāk. Pērn pirmajā pusgadā tika pieņemti 45 Valsts policijas lēmumi par nošķiršanu, šogad – 36. 2021.gadā visvairāk minēto lēmumu pieņemts Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā – 10, par vienu mazāk ir Jēkabpils iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Bauskas iecirkņa apkalpojamā teritojā pieņemti 6 Valsts policijas lēmumi par nošķiršanu, Dobeles un Jelgavas iecirkņos – katrā 4, un Aizkraukles iecirknī – 3.

 

Komentāri

 1. Kad policija plāno no Tukuma ielām izolēt izbijušo bokseri, kurš terorizē visas kafejnīcas un lielai daļai iedzīvotāju jau ir paspējis piedraudēt ar nosišanu?

 2. Pirmo reizi dzirdu par tadu izbijušo bokseri kurš terorize kafejnicas :)))) ka narkotikas tirgo tukuma tas gan ir slikti, un tirgotaji ir daudz nevis viens. Neticu ka bez kada policista piekrišanas kads uzdrošinatos ta mierigi tirgot narkotikas

     1. Nav kuckulis 🙂 ,bet gan S.S.
      Tukumam patīk nogaidīt- kamēr sievieti neatrada mirušu, pret kuru tika pielietota vardarbība un policija brauca uz vairākkārtējiem izsaukumiem, tikmēr arī varmāku no ģimenes nevarēja nošķirt.
      Kamēr arī šeit nebūs upura, nav noziedzīga nodarījuma un Pelēcīts 😉 droši staigās draudēdams apkārtējiem.

 3. Slims cilvēks, kura priekšā arī ģimene ir bezspēcīga. Protams, tur ir atkarība, bet izskatās, ka nu jau arī prātiņš slims. Nedomāju, ka vecākiem viegli tikt galā ar šito pajoliņu, jo tomēr pieaudzis cilvēks, cik reizes pašvaldības policija viņu mājās ved, un tad vēl šis bravūrīgi spārda policijas mašīnu un spļaudās. Likums bezspēcīgs viņa priekšā līdz brīdim, kad notiks traģēdija.
  Starp citu, ne tikai kafejnīcas apstaigā un uz ielām draud, viņš ir iecienījis arī Melnezera apkārtni. Noteikti der uzmanīties!

  1. Drīz jau izcels bezmaksas vienistabas dzīvokli un bezmaksas ēdināšanu uz dažiem gadiem. Menti jau paši mīž no viņa, bet ja šis kādu nositīs vai savainos nebūs varianti mūsu pilsētu sargiem būs jāsauc palīgā, papildu spēki no citām pilsētām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.