Tukumā notikusi pakaļdzīšanās dzērājšoferim bez autovadītāja tiesībām

22. janvārī Tukumā 1994. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā vadīja automašīnu «VW Golf», kā arī nepakļāvās policijas darbinieku prasībai apturēt transportlīdzekli. Automašīnu izdevās aizturēt Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 74. km.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, laikā no 19. līdz 22. janvārim Tukuma iecirknī reģistrēti 70 notikumi, noformēti 60 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 1 – par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, 10 – par alkohola lietošanu vai atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, 1 – par makšķerēšanu bez gada kartes.

19. janvārī

10.00 Tukumā, Raudas ielā, automašīnai «Lexus» nozagti abi atpakaļskata spoguļi. Ap to pašu laiku Tukumā, Meža ielā, līdzīga skāde konstatēta automašīnai «BMW 635».

17.00 Kandavā, Lauku ielā, uzlaužot garāžas durvis, no tās nozagts kvadricikls «Polaris Scrambler R500» un krosa motocikls «Kawasaki Cross 450». Uzsākts kriminālprocess.

20. janvārī

14.45 Jaunpils pagastā, Struteles dzirnavu ūdenskrātuvē, makšķerējam bez gada kartes pieķerts kāds 1989. gadā dzimis vīrietis. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

21. janvārī

16.15 Tukumā, Lauku ielā, 1973. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā atradās sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā izskatā – nevarēja patstāvīgi pārvietoties. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

22. janvārī

00.14 Tukumā 1994. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā vadīja automašīnu «VW Golf», kā arī nepakļāvās policijas darbinieku prasībai apturēt transportlīdzekli. Automašīnu izdevās aizturēt Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 74. km. Noskaidrots, ka dzērājšoferim nav pat autovadītāja tiesību. Uzsākts kriminālprocess un noformēts protokols par bēgšanu.

9.30 Tukuma novada Irlavas pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 16. km, 1966. gadā dzimusi «Mitsubishi Outlander» vadītāja neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un laika apstākļiem, kā rezultātā netika galā ar auto vadāmību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca betona blokiem, bojājot tos. Noformēts ceļu satiksmes negadījums.

10.00 Jaunpils pagastā uzlauztas mednieku mājiņas, no kurām nozagtas šķīvīšu mešanas mašīnas un septiņas kastes ar metamiem šķīvīšiem 425 eiro vērtībā. Nozagtās mantas atrastas un atdotas īpašniekam. Uzsākts kriminālprocess.

Ugunsgrēki

20. janvārī

8.11 Tukumā, Dārza ielā, trīsstāvu dzīvojamā mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts 8.53.

22. janvārī

23.27 Kandavas novada Zantes pagastā, dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts 00.48.

Komentāri

 1. vw Golf kas vadija 1994gada dzimis jauneklis kape nau pieminets kad policija vinu tur pat kur nokera vinu brutali spardija un avize nekas nau pieminets kad dzerajsoferis guvis traumas galvas ka ari acis zilas
  vot tukuma policija to nepubliceja jo es braucot garam visu redzeju ka policijas ekipazas divas staveja mala,un brutali nem dzerajsoferi sparda ka fudbolbumbu tukuma policija ir un bus liela dir……

  1. Nu, ļoti labi ,ka policija viņu atspārdīja. Būtu es tikusi tādam kretīnam klāt,būtu viņam vēl vairāk traumu! Ciest nevaru dzērājšoferus,tik daudz nelaimju dēļ viņiem notiek!

  2. Ķerot kādu vienmēr cilvēkam radīsies agresija pret ķeramo. Nav brīnums ,ka 20 minūtes ķerot jauno likumpārkāpēju policisti to vien galvā atkārtoja kad noķers zelli nomizos ne pa jokam, lai būtu cieņa pret viņiem un pēdīgi arī pret likumu. Ar ko atšķiras parasts policists no profesionāļā(žēl gan ka tie jāširo)policista, ar spēju rīkoties aukstasinīgi, pragmatiski, likuma noteiktajās robežās, neļaujot personīgajām rakstura īpašībām ietekmēt dienestu.Bieži vien cilvēki jūtot policista pilnvaru doto brīvību, rīkojas pilnīgi zaudējot žēlastību un godu attaisnojot sevi ar doto uzdevumu un likuma burtu.

  3. Cik forši, ka Tu naktī, tumsā, braucot garām paspēji saskatīt sekojošas lietas:
   Spārdīja kā futbolbumbu
   Guva galvas traumu ( te ne tikai saskatīji, bet arī noteici diagnozi brauciena laikā)
   Tumsā, spārdīšanas laikā, saskatīji abas zilās acis.
   Ko lai saku – esi lēnu lidojošs ērglis 😀

   Cik zinu, tad tajās policijas mašīnās ir tādas kameriņas.

  4. un pareizi dariija, ka atspaardiija, vispaar visus taadus meergljus atspaardiit, ka peeec tam pat uz glaaziiti skatiities nevareetu – un ja nu buutu uzbraucis kaadam cilveekam utt. beegot?

 2. Cik glupam jābūt cilvēkam, lai dzēris sēstos pie stūres?!
  Cilvēkam vēl laimējās, ka policisti paņēma ciet! Tas ir lētākais variants! Ja pats sakropļotos vai nosistos, vai citus
  sakropļotu vai nosistu??????
  Ja lieto alkoholu, aizmirsti, ka tev ir transporta līdzeklis!!! Sargā sevi un sargā citus!!!

 3. Šeit nav runa par to,ko dzēris drīkst vai nedrīkst,tam ir likums.Bet jautājums par to vai ir cits likums policistiem pārsniegt savas dienesta pilnvaras.Ir jāaiztur,nevis uz vietas brutālā veidā jāsoda fiziski izrēķinoties.Neproti aizturēt,paša vaina,neej uz policiju,ej par sētnieku Dārza ielu tīrīt un pielieto savas zināšanas,varbūt kāds to novērtēs pozitīvi,būs arī sabiedrībai labums.

  1. Pielietot fizisku speku nenozime tikai aizlauzt rokas uz muguru, bet gazt pa purnu un citam kermena dalam. Tu jau braucot garam nezini lietas butibu. Vienmer tik ievero, kad policists kadam gaz pa muli. Prieks tam jau ir izdomats Likums par policiju 13 un 14 pants.

     1. Plānā prātiņā ipašniek opis, kā redzams tu neredzi par ko šiet iet runa. Nevis par to ,ka dzērājšoferi ir atbalstāmi, bet par fizisku izrēķināšanos pie aizturēšanas, tas jauno cilvēku provocēs arī turpmāk vēl vairāk neieredzēt likumu un tā pārstāvjus un cilvēku neizmainīs uz labo pusi ne par matu.Un ja kāds domā, ka piekaujot un atspārdot cilvēks nepārkāps likumu-tad tādam indivīdam ir vieta cietumā.

      1. cietumā ir vieta arī indivīdam, kas zog, brauc dzērumā un citādi apdraud sabiedrības drošību. Jaunais cilvēks nav gluži bez grēka, varētu jau nu atkal pats ienākt komentāros un palielīties ar visām sasitajām mašīnām, kuru no kura paņēmis, un cik reizes aizturēts braucam dzērumā vai arī bijusi nepieciešama policijas klātbutne brīdī, kad nav savaldījis auto(arī dzērumā). Vienīgais, kas mani izbrīna policijas darbibā, kāpēc tas viss tik ilgi turpinājies nesodīti.

 4. smiekli nāk Tukuma godīgā policija,PROTAMS IR ARĪ IZŅĒMUMI,bet par pašvaldībniekiem vispār nerunāsim -tie tik māk nepilngadīgos klapēt un bāzt savu degunu kur nevajag

 5. nav arī pieminēts,ka tas varonis to golfu nozaga!un vēl daudzas lietas nav minētas,bet kas zin….vai rīt kāds neminēs!ja tā ir taisnība par policistiem,visu cieņu Jums!stiprāk vajadzēja

 6. Nav jau pirmā lietiņa pie policijas, varonim. Un neviena no šīm dzērumā triektajām un arī sasistajām mašīnām nav bijušas paša rociņu pelnīta. Plātīties jau vari cik gribi, un, neaizmirsti, ka neesi nesodāms.

 7. Ha re cik te peksni mentu aiztavi paradijas 😀 smiekli nak a ka pasi ar vinjiem saskaras tad taka petini izlimejas un pasi savas dir.a. griez 😀 pec komentariem var saprast ka te pasi menti kauko druka 😀 nu ir vini mums te tadi ..ja calis nepareizi darija ,,nu un bet policijai nau tadu tiesibu vinju sist.tikai tada gadijuma ja tiek apdraudeta vinju dziviba,,,bet ko var izdarit aprijies 22gadus vec calis,,,smiekli nak par jums mentu tauta 😀 :-Dun tie kas te saka pa muti dosanu pa to ka pali braudz simt punkt pac kadreiz stime pie stures ir sedejis ,,taka nevajag te tagad dievgosninjas telot,,visi savas stazas laika ir vismaz vienu reizi to izdarijis. ..un nevajag taisnoties ka neeee,,

  1. “SavAS stāžAS” laikā tas ir atvasinājums no vārda SĀDŽA , klau tev kaut kas aizgājis uz īso ja domā, ka tāds potenciāls slepkava ir pelnījis, lai ar viņu ucinās, gan jau ka muti brūķēja tādā pat žargonā :”DA JA DA JA – galovka ot h…a!” I dabūja pa ļutenēm…

  2. Nu tu taču esi slims!!!
   Par policistiem ir atsevišķs stāsts…
   Pie stūres sēsties iedzēris… tas taču vājprāts!!!
   Tu izdzēri vienu aliņu un godīgi brauc, bet viens galīgi skaidrā, vai pat vispār nedzērājs, trāpa tavam autiņam…, kas notiek? Vainīgs esi tu, jo smaka!!!

  3. Statistika= visbiežāk nositas, sakropļojas, vai nosit kādus citus ceļa dalībniekus un to pasažieris tieši jaunie!!!
   Varbūt , ka tādi kā tu jau ir norakti un palikuši tie, kuri draudzējas ar galvu!!!???

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.