Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukumā nodurts vīrietis

24. novembrī Tukuma policijai piezvanīja vīrietis, kurš informēja, ka esot sadūris kādu personu. Ierodoties norādītajā adresē, likumsargi atrada vīrieša līķi, kuram konstatēja durtas brūces sirds apvidū. Saistībā ar notikušo policijā tika sākts kriminālprocess par slepkavību. Tajā pašā dienā policisti aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēja divas personas, no kurām vienai 26. novembrī piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Kā tika noskaidrots izmeklēšanas laikā, trešdien, 24. novembrī, Tukumā kādā dzīvesvietā kopīgās alkohola lietošanas laikā eskalējās konflikts, kā rezultātā 1968. gadā dzimis vīrietis ar nazi divas reizes iedūra 1982. gadā dzimušam vīrietim, kurš no gūtajiem ievainojumiem nomira notikuma vietā.

Veicot operatīvās uz izmeklēšanas darbības, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma policijas Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki tajā pašā dienā aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti un 1964. gadā dzimušu sievieti. Jāpiebilst, ka abi Tukuma iedzīvotāji jau iepriekš vairākkārt ir nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem konfliktiem.

Piektdien, 26. novembrī,  vīrietim Zemgales rajona tiesa piemēroja drošības līdzekli –apcietinājumu, savukārt sievietei piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu – slepkavību. Par minēto noziegumu var tikt piemērots mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no 5 līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

 

Komentāri

    1. Tukumā! TUKUMĀ! Tas, ka tu dzīvo nomalē aiz slēgtiem vārtiņiem un domā, ka esi “elite”, kas dzīvo “labākajā vietā pilsētā” nenozīmē, ka tas nevar notikt tavā kaimiņu mājā..

  1. Tā ir žanra klasika, kamēr ir šmiga, viss ir OK, kad šmiga izrīta, tad sākas strīds par to kuram jāgādā nākamā pudele un kuram pienāksies atlūzusī babene.

    1. Nu tas tiešām ir kā pēc vadlīnijām konkrētam kontingentam!!!Nez kad pienāks L39 kārta??!!

  2. Tādu mirlu kā L39 no ceļa tik viegli nost nedabūsi, viņš kā prusaks, atejas caurumā hop iekšā un klāt netiksi…:)

  3. Drausmas kas tajā mazpilsētā notiek! Bomži viens otru dur nost, palīgskolas absolventi plosās, žurnāliste piesakās savā administratora kontā un dzēš komentārus par no mājām… Vienas drausmas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *