Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukumā meitene saindējas ar alkoholu un nonāk slimnīcā

20. septembrī Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļā nogādāta 2009. gadā dzimusi meitene, kurai konstatēta saindēšanās ar alkoholu. Meitene ievietota slimnīcas intensīvajā nodaļā. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība un tiek skaidroti alkohola lietošanas apstākļi.

Policija

No 20. septembra līdz 22. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 32 notikumi, uzsākti 68 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 33 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par elektroskrejriteņa vadīšanas noteikumu pārkāpšanu un 1 par to, ka nepilngadīgais ir lietojis alkoholu. Konstatēts viens autovadītājs reibumā, bez iegūtas vadītāja apliecības.

  1. septembrī

Tukumā, Dzelzceļa ielā, tika nozagts pelēks velosipēds «Scott Aspect Hydro». Nodarīti materiālie zaudējumi 650 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Džūkstes pagastā uz ceļa Rīga – Liepāja 49. kilometrā sieviete vadīja automašīnu «Volkswagen Passat» un, cenšoties izvairīties no sadursmes ar priekšā braucošo transportlīdzekli, uzsāka strauju bremzēšanu, kā rezultātā automašīna noslīdēja no ceļa braucamās daļas un iebrauca krūmos. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

  1. septembrī

Tukumā, Lielajā ielā, 2006. gadā dzimis zēns vadīja elektroskrejriteni bez likumā noteiktajā kārtībā iegūtām velosipēda vadītāja tiesībām. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. septembrī

Kandavas pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Ford Focus», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,68 promiles Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

VUGD

Pirmdien, desmitos no rīta Meža ielā Tukumā atklātā teritorijā dega kartona presējamā iekārta un izstrādājumi 4 m² platībā. Bet 22. septembra pēcpusdienā VUGD saņēma informāciju, ka Elizabetes ielā Tukumā divstāvu dzīvojamā mājā no dzīvokļa nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienā no ēkas dzīvokļiem no krāsns bija izkritusi oglīte, aizdedzinot pie krāsns esošos papīrus, kasti un grīdu kopumā nepilna kvadrātmetra platībā.

Sākoties apkures sezonai, ugunsdzēsēji glābēji atgādina, ka, kurinot apkures ierīces, ir jāievēro piesardzība – pie krāsns durvīm nedrīkst izvietot degstpējīgus priekšmetus, krāsns durvis stingri jāaizver, uz krāsns nedrīkst žāvēt degtspējīgus priekšmetus, kā arī apkures ierīci nedrīkst pārkurināt. Papildus, līdz apkures sezonas sākumam ir jāveic dūmvadu tīrīšana, lai tajos nenotiktu sodrēju degšana.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.