Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukumā mēģinājuši zāģēt bankomātu

2. novembrī 12.24 Tukumā, Alīnas ielā, konstatēts, ka ir sabojāts naudas izmaksas bankomāts – redzamas zāģējuma pēdas. Uzsākts kriminālprocess.

Policija

laikā no 2. līdz 4. novembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 53 notikumi, uzsāktas 50 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 25 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par velosipēda vadīšanu reibumā un 4 par to, ka nepilngadīgais lietojis alkoholu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 2 personas.

 1. novembrī

 

15.40 Slampē, ceļa Jelgava-Tukums 31. kilometrā, notika «Fuso Canter» sadursme ar tajā paša virzienā braucošu «Renaulta Master». Negadījumā cieta «Renault» vadītājs.

 1. novembrī

11.47 Sēmes pagastā, ceļa Brīcnieki-Dzirciems-Jēči 3. kilometrā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (0,86 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 40 eiro apmērā.

 1. novembrī

7.50  Smārdes pagastā konstatēts, ka «Volvo XC90» ir nozagti priekšējie lukturi. Materiālie zaudējumi – 400 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

9.00 Smārdes pagastā konstatēts, ka «Volvo XC60» ir nozagti priekšējie lukturi. Uzsākts kriminālprocess.

Tukuma novada Džūkstes pagastā, ceļa Rīga-Liepāja 47. kilometrā, vīrietis vadīja transportlīdzekli, kuram plīsa priekšējā riepa un transportlīdzeklis kļuva nevadāms. Tas nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot, un tālāk iebrauca ceļmalas krūmos. Transportlīdzekļa vadītājs negadījumā guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Ziņas sniedz Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Komentāri

 1. Nu tur galîgie tirliñi bija uzdarbojušies, no rîta biju pie bankomàta, tàdas kà iekausètas svîtras bija tur, kur karti liek iekšà

 2. Lauķi pie kompja tikuši un komentus saskribilējuši…starp citu tai vietā kur zāģēts, atrodas bankomāta “smadzenes”pie kurām pieklūstot ar to var darīt ko grib

  1. Tu pamuļķi zini,kas ir nacinālā naida kurināšana un kāda par to ir atbildība?!
   Tā turpināsi te ļurkstēt,varēsi izbaudīt demokrātijas labumus smirdīgā padomju laika cietuma kamerā

 3. Protams,ka labi-padzīvot guļamistabā ar publisku ateju+labākajās liberastiskās eiropas tradīcijās, brīvrātīgi-piespiedu kārtā, mainīt seksuālo orientāciju

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.