Tukumā huligāni traucē veikala darbu un demolē pieturu, Viesatās nozog degvielu

26. septembrī Tukumā, Pasta ielas veikalā, kāds 1991. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā lamājās necenzētiem vārdiem un traucēja veikala darbību. Vīrietis aizturēts. Policijas iecirkņa telpās vīrietis neļāva veikt pārmeklēšanu un izrādīja fizisku pretošanos.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, no 26. līdz 28. septembrim Tukuma iecirknī reģistrēti 36 notikumi, noformēti 49 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 22 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgai prasībai, 3 par to, ka nepilngadīgais ir sabiedriskā vietā reibumā, 1 par to, ka nepilngadīgais smēķē, 3 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem. Ceļu satiksmes jomā sastādīti 45 administratīvo pārkāpumu protokoli.

26. septembrī

Tukumā, Kurzemes ielā, no veikala «Maxima XX» nozagti divi sieviešu džemperi. Uzsākts kriminālprocess.

7.22 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Tukums-Lazdas 7. km, sieviete, vadot automašīnu «VW Polo», izraisīja sadursmi ar meža zvēru, kas pēkšņi šķērsoja ceļa braucamo daļu.

11.47 Tukumā, Pasta ielas veikalā, kāds 1991. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā lamājās necenzētiem vārdiem un traucēja veikala darbību. Vīrietis aizturēts. Policijas iecirkņa telpās vīrietis neļāva veikt pārmeklēšanu un izrādīja fizisku pretošanos. Vīrietim noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu un nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgai prasībai.

12.00 Kandavā, Ķiršu ielā, bojāts metāla nožogojums 52 m garumā.

15.10 Tukumā, Rīgas ielā, no autoservisa nozagta automašīna «SAAB 900», kura atrasta netālu no Tīles ielas mežā. Mašīnai nolauzts labās puses atpakaļskata spogulis. Uzsākts kriminālprocess.

27. septembrī

9.30 Jaunpils novada Viesatu pagastā no zemnieku saimniecības degvielas tvertnes nozagti 600 l dīzeļdegvielas, nodarot materiālos zaudējumus 410 € apmērā.

12.10 Tukumā, Raudas ielā, no ģimenes ārsta prakses kabineta nozagts mobilais tālrunis «Samsung Galaxy X5».

13.00 Tumē 1955. gadā dzimis transportlīdzekļa «Mercedes Benz Actros 2636» vadītājs, nepārliecinoties par kustības drošību, uzbrauca pirts ūdens ventilim, bojājot to, un aizbrauca no notikuma vietas, neziņojot policijai, tādā veidā pārkāpjot noteikto kārtību.

18.00 Tukumā, Progresa ielā, pagaidām nenoskaidrots «BMW» vadītājs atpakaļgaitā iebraucis privātmājas žogā, bojājot to, un no notikuma vietas aizbrauca, nepaziņojot policijai.

21.20 pašvaldības policijas ekipāža izbrauca uz izsaukumu par pieturas stiklu izsišanu Tukumā, Raudas ielā. Policija notikuma vietā aizturēja trīs alkohola reibumā esošus jauniešus (dzimuši 2001., 1998. un 1999. gadā). Uzsākts kriminālprocess, jaunie huligāni ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija saka paldies iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un izsauca kārtības sargus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.