Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukumā alkohola koplietošanas laikā sadur sievieti

Šī gada 8. februārī Tukumā kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietis greizsirdības dēļ ar nazi iedūra kaklā sievietei. Policisti par notikušo nekavējoties uzsāka kriminālprocesu, un vīrietim aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Lai arī šobrīd Latvijā joprojām ir spēkā ārkārtējā situācija un ir aizliegti privāti pasākumi un pulcēšanās personām no dažādām mājsaimniecībām, pirmdien, 8. februārī, 1970. gadā dzimis vīrietis un 1975. gadā dzimusi sieviete devās ciemos pie kāda paziņas. Kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim šķita, ka sieviete flirtē ar dzīvokļa saimnieku, tāpēc viņš greizsirdības vadīts, kamēr sieviete gulēja, ar nazi iedūra viņai kaklā. Pēc miesas bojājumu izdarīšanas vīrietis devās uz veikalu, kur apsardzes darbiniecei atklāja, ka esot nodūris cilvēku.

Apsardzes darbiniece nekavējoties sazinājās ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbiniekiem, kuri par notikušo paziņoja arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka nepieciešama arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzība, jo dzīvokļa durvis bija aizslēgtas.

Valsts policija izsaka pateicību veikala apsardzes darbiniecei, mediķiem un ugunsdzēsējiem, jo profesionālas sadarbības rezultātā izdevās izglābt sievietes dzīvību. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu 50 gadus vecajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta un 15. panta par slepkavības mēģinājumu, noziegumu neizdarot līdz galam no vainīgā gribas neatkarīgu iemeslu dēļ. Tāpat likumsargi uzsāks administratīvā pārkāpuma procesus par ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu neievērošanu.

Komentāri

  1. Jā, to pabiru Tukumā pārāk daudz saradies, visu vecumu un debilitātes pakāpes. Liekās, ka nevienam par to nēkādas daļas, kamēr nelīst asinis, vai ko nenozog. Smukums sāk izust šai pilsētā.

  2. Kamēr Zvaigzneskalns šos Talsu un Lielas ielas deģenerātus pirms vēlēšanam uzpirks ar šmigu un cīgām, tikmer Tukumā nekas nemainīsies! Vai policijai nav jautājumu kāpēc Kult nama un Domes vēlēšanu iecirknī bija tik ļoti daudz vēlētāju purms vēlēšanu dienas!? Vai tiešām ticat, ka šīs apkārtnes iedzīvotaji kļuva politiski aktīvi bez iejaukšanās un uzpirkšanas? Tagad kad dome nopirkusi Tukuma tirgu, būs vel aktīvāki vēlētāji, jo Zvaigzneskalns varēs reāli izpausties ar nelegālo šmigu un cigaretēm

  3. mes kodeji nemirsim 🙂 muusus glabs venalga kura situacija un par velti 🙂 a jus stulbenisi par medicinas pakalpojumiem maksasieet ari par mums 🙂 PARADOKS nahuij vispar uz sadiem isaukumiem jareage ? varbut taja pasa laika kadam godigam nodoklu maksatajam si palidziba butu vairak vajadziga un par velti kaa krievs saka………. JESLI KABILA NEZASKOCITBIK NE PRIGNET……… 🙂 Priecigu so saulaino dienu visiem Prieka…………..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.