Tukumā aizturēti iespējamie narkomāni, Kandavā sodītas enerģijas dzērienu pārdevējas

27. un 28. februārī Tukumā, Brīvības laukumā, aizdomās par narkotisko vielu lietošanu ekspertīze nozīmēta trijiem 2001. gada dzimušajiem. Uzsākta administratīvās lietvedības.

26. februārī

10.05 Jaunpils novadā, netālu no Dambīšu upes, uz ceļa Jaunpils-Mazbites, 1978. gadā dzimušais vadītāja «Opel Insignia» netika galā ar tā vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa grāvī, bojājot savu auto.

18.30 Tukumā, Parādes ielā, transportlīdzeklis «VW Sharan» vadītājs nobrauca no ceļa un uzbrauca mazdārziņa žogam, to bojājot. Transportlīdzekļa vadītājs pameta notikuma vietu, pārkāpjot noteikto kārtību – nepaziņojot par notikumu policijai.

27. februārī

00.54 Tukumā, Jelgavas ielā, 1994. gadā dzimušais sabiedriskā vietā lietoja alkoholisko dzērienu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.00 Kandavā, Jelgavas ielā, 1969. gadā dzimušais sabiedriskā vietā lietoja alkoholiskos dzērienus – degvīnu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

13.20 Tukumā, Brīvības laukumā, aizdomās par narkotisko vielu lietošanu ekspertīze nozīmēta diviem 2001. gada dzimušajiem. Uzsākta administratīvā lietvedības.

28. februārī

10.20 Tukumā, Brīvības laukumā, aizdomās par narkotisko vielu lietošanu uz ekspertīzi nogādāts 2001. gadā dzimušais. Uzsākta administratīvā lietvedība.

12.40 Kandavas novadā kāda 1991. gadā dzimusi pārdevēja DUS nepilngadīgajam pārdeva enerģijas dzērienu. Tāpat veikalā Abavas ielā 1998. gadā dzimusī pārdevēja arī nepārliecinājās, vai enerģijas dzēriena pircējam ir jau 18 gadu. Sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

20.51 Tukumā, Alīnes ielā, 1975. gadā dzimušais «Audi A6» vadītājs, uzsākot kustību atpakaļgaitā, nepārliecinājās par kustības drošību, kā rezultātā uzbrauca 1941. gadā dzimušai gājējai, kura šķērsoja brauktuvi. Negadījumā gājēja guva sasitumus.

22.14 Tukumā, Šēseles ielā, krustojumā ar Talsu ielu, kāds autovadītājs ietriecās ceļa zīmes stabā, to bojājot, un pēc negadījuma atstāja notikuma vietu, pārkāpjot likumā noteikto kārtību.

1. martā

11.04 Tukumā, Talsu ielā, 1974. gadā dzimusī «Opel Meriva» vadītāja, nepārliecinājās par kustības drošību un uzbrauca citai automašīnai – «Opel Zafira».

12.40 Kandavā, Valteru iela, 2001. gadā dzimušais, būdams nepilngadīgs, smēķēja. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ugunsdzēsēji

27. februārī ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu, jo Engures novada Smārdes pagastā, divstāvu dzīvojamās mājas apkures telpā, dega starpstāvu pārsegums un siena 1 m² platībā.

Lielajā ielā Tukumā, divstāvu dzīvojamās mājas 2. stāva dzīvokļa vannas istabā, dega ventilators 0,2 m² platībā.

Kandavas novada Zemītes pagastā vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā.

28. februārī Tukumā un atkal Lielajā ielā, dega sodrēji 1 m² platībā.

Komentāri

  1. Tie sīkie nomira pēc enerģijas dzēriena iegādes ? Kāds ir cietis ? To tā kā pašam būtu jāizlemj dzert tos sūdus vai nē. Nevis valdībai jāpieņem likumi ko darīt ko nē. Gan jau nākotnē izdomās likumu cikos drīkst uz poda iet un cikos nē.

    1. Tādā veidā tiek attaisnota šo parazītisko kantoru pastāvēšanas lietderība. Noteikti bruņotu policistu armāda pāris dienas gulēja slēpnī līdz izdevās pamanīt un neitralizēt šos valsts pastāvēšanu apdraudošos “noziedzniekus”.

  2. 2001. gadā dzimušais, būdams nepilngadīgs, smēķēja? B#%n čalim ir 17 gadi, tad atšujaties. Kad tad viņš lai smēķē? Kad būs 78? Tad jau sen būs atmetis. MISKASTES!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.