Attēlam ir ilustratīva nozīme

Traģisks negadījums Lestenē /PAPILDINĀTS/

17. janvārī 18.00 Lestenes pagastā kādā ražotnē 1966. gadā dzimis vīrietis pārvietoja metāla statni, uz kuras atradās stikla paketes. Tās sasvērās un uzkrita vīrietim, kā rezultātā iestājās vīrieša nāve. Uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus.

Kā, sazinoties ar Valsts darba inspekciju, noskaidrojusi «LETA», bojā gājušais vīrietis ražotnē nodarbināts bez darba līguma. Darba inspekcijai gan nav zināms, vai ražotājs nelegāli nodarbinājis arī citus, jo iespējamie nelegāli nodarbinātie ražotni varētu būt pametuši vēl pirms inspekcijas pārstāvju ierašanās. Oficiāli kopā ar valdes locekli uzņēmumā nodarbināti 13 cilvēki. Iepriekš kādas sūdzības par konkrētos uzņēmumu neesot nav saņemtas.  VDI turpina negadījuma izmeklēšanu, nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze. Izmeklēšanas rezultāti varētu būt zināmi pēc aptuveni divarpus mēnešiem.

Šobrīd ir zināms, ka nelaimes gadījums noticis SIA «MJ logi», ko apstiprināja uzņēmuma īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Jankovskis. Viņš gan nevēlējās sniegt komentāru ne par notikušo, ne par nelegālo nodarbinātību uzņēmumā. «Firmas.lv» dati liecina, ka «MJ logi» apgrozījums 2018.gadā bija 300 939 eiro, bet peļņa sasniegusi 57 433 eiro. Saskaņā ar publiskotajiem datiem uzņēmums 2018.gadā nodarbinājis astoņus cilvēkus.

Par citiem nedēļas nogales notikumiem – kopumā laika posmā  no 16. līdz 19. janvārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 57 notikumi, noformēti 64 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 30 par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi.

16. janvārī

09.49 Smārdes pagastā, ceļa Tukums-Jelgava 47. kilometrā, kāds 1970. gadā dzimis vīrietis vadīja kokvedēju «Kania» sakabē arī «Juky» un, izbraucot no iebraucamā ceļa, neievēroja ceļa zīmes «Dodiet ceļu!» prasību, kā rezultātā notika sadursme ar «Peugeot», kas tobrīd brauca pa galveno ceļu.

23.00 Engurē konstatēs, ka no mājas otrā stāva dzīvojamās istabas ir nozagts spēļu dators «Sony playstation 4 pro». Nodarīties materiālie zaudējumi – 400 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

17. janvārī

10.00 Saņemts iesniegums, ka Tukuma masu informācijas līdzeklis sistemātiski pārkāpj autortiesības, portālā pārpublicējot rakstus bez atsaucēm uz orģinālo darbu autoriem. Pret redaktoru uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

15.00 Tukumā, Meža ielā, 1982. gadā dzimis vīrietis pārkāpa tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību no vardarbības un telefoniski sazinājās ar aizsargājamo personu. Uzsākts  kriminālprocess.

 

18. janvārī

21.48 Tukumā, Alīnes ielā, 1999. gadā dzimis vīrietis vadīja «Honda Civic» un, nogriežoties pa kreisi, nedeva ceļu «Peugeot 3008», ko vadīja 1965. gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme.

19. janvārī

20.42 Engures pagastā 1981. gadā dzimis vīrietis vadīja «Toyta Avensis» pa Ķesterciema ceļu un neizvēlējās drošu braukšanas distanci attiecībā pret pretī braucošos auto «Renault laguna». Rezultātā notika sadursme un abiem auto bojāti atpakaļskata spoguļi.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

 1. Vot,kas tas par sviestu: neizvēlējās drošu braukšanas distanci attiecībā pret pretī braucošu transportlīdzekli.Rezultātā notika sadursme un abiem auto bojāti atpakaļskata spoguļi.Tātad sadūrās ar spoguļiem?Vai tomēr sadursmes rezultātā,bojāti transporta līdzekļi?

 2. 20.42 Engures pagastā 1981. gadā dzimis vīrietis vadīja «Toyta Avensis» pa Ķesterciema ceļu un neizvēlējās drošu braukšanas distanci attiecībā pret pretī braucošos auto «Renault laguna». Rezultātā notika sadursme un abiem auto bojāti atpakaļskata spoguļi.

  Neievēroja intervālu ne distanci! Gan jau žurnālistam nav vadītāja apliecība.:)

  1. Autoceļa Jelgava-Tukums 47.kilometrs ir apmēram pie DUS Viada, jo netālu no Tukuma robežas ais 4riteniem ir 46.kilometrs. Tie stabiņi ar ciparu plāksnītēm ik pēc kilometra ceļmalās nav tāpat vien, bet lai precizētu vietu uz autoceļa. Negadījums notika pie Stigas ceļgala, kur ir 44.kilometrs(nevis 47.)

 3. nu tad jau livberzes,jaunberzes ir kuraa novadaa?engures.vai talsu varbuut? izskaidro – tukums – jelgava 47 km. smaardes pag.laikam kaadam ar geograafiju nedraudzeejas.

  1. Augstāk jau izskaidroju. Īpaši apdāvinātajam speciāli. Katram autoceļam ir sākums un beigas. Piemēram A-10 Rīga-Ventspils pie jaunā apļa ir 63. kilometrs. Autoceļš P-98 Jelgava-Tukums Apšupes(A=9) krustojumā ir 24.kilometrs, pie Tukuma 46.kilometrs. Piekrītu, ka neprecīzi uzrakstīts autoceļa nosaukums un kilometrs, bet pārējais ir piečakarēšanās no tevis.

  2. Tu arī ar gjeogrāfiju nedraudzējies. Vienkārši tev lauki ir Džūkstē, kas ir tuvu tai Jaunbērzei,Līvbērzei.
   Vienkārši tagad baigi gudrais mēgjini taisīties.

    1. Tieši otrādi. Rakstu tā, lai tu saprastu ko Es rakstu. Tas sakarā ar dažu garumzīmju neesamību manā viedierīcē.
     Taka viss kārtībā slavenais dzejnieka kungs. 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.