ID:61556699

Traģiska svētku diena Engures pusē

18. novembrī 22.30 Engures pagastā, ceļa Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka 19. kilometrā, automašīnas «Škoda Octavia» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un ceļa līkumā iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar «Volvo V70». Negadījumā gāja bojā «Škoda» vadītājs, kā arī otrā negadījumā iesaistītajā automašīnā sēdoša pasažiere. Pārējie braucēji guvuši dažādas traumas.   

Policija

No 16. līdz 18. novembrim Tukuma policijas iecirknī kopumā reģistrēti 53 notikumi, uzsākti 2 kriminālprocesi un sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli.

16. novembrī

11.00 Tukuma novada Džūkstes pagastā, ceļa Rīga-Liepāja

45. kilometrā, 1975. gadā dzimis «VW Crafter» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas intervālu attiecībā pret priekšā braucošo traktoru «Valtra T191H» savienojamā ar zāles pļāvēju, ko vadīja 1967. gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme.

12.40 Tukumā, Dārzniecības ielā, 2000. gadā dzimušais sabiedriskā vietā atradās alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Viņš streipuļoja, nesakarīgi runāja un uzmācās garāmgājējiem.

17. novembrī

22.30 Tukuma novada Irlavas pagastā, ceļa Džūkste-Irlava-Jaunsāti 13. kilometrā, 1993. gadā dzimušais, būdams alkohola reibumā (1,32 promiles), mācīja braukt ar «Audi 80» citu vīrieti bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

18. novembrī

01.18 Tukumā, Kurzemes ielā, kāds 1968. gadā dzimušais atradās alkohola reibumā – viņš gulēja uz ielas.

2.30 Tukumā kāds 1999. gadā dzimis jaunietis uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu nogādāts veikt analīzes.

07.30 Tukumā, Aviācijas ielā, automašīnai «Opel Zafira» izsists kreisās puses priekšējo durvju stikls un nolauzts sānu spogulis.

17.10 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Tukums-Milzkalne-Smārde-Slampe 14. kilometrā, 1961. gadā dzimuša vīrieša vadīts «Hyundai 130», uzbrauca meža zvēram, kas sadursmes rezultātā palika dzīva, savukārt auto – bojāts.

22.30 Engures pagastā, ceļa Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka 19. kilometrā, automašīnas «Škoda Octavia» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un ceļa līkumā iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar «Volvo V70». Negadījumā gāja bojā «Škoda» vadītājs, kā arī otrā negadījumā iesaistītajā automašīnā sēdoša pasažiere. Pārējie braucēji guvuši dažādas traumas.

Ziņas sniedz Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Komentāri

  1. Tauta runā ka policija dzinusies pakaļ dzērājšoferim ar Škoda,un uzdzins virsū nevainīgiem cilvēkiem.Nenosodu policiju,bet vajadzētu kādu efektīvāku un mazāk bīstamu apkārtējiem veidu izdomāt,lai necieš nevainīgie. Līdzjūtība.

  2. Ja policija ar savām darbībām noved līdz avārijai ar bojā gājušiem, tad šie policisti ir tiesājami par tīšas slepkavības izraisīšanu! Izskatās ka cilvēka dzīvība nav vairs nekā vērta! Tātad Čeļu satiksmes Likuma 19. panta 3. punktā policija, kā “cita persona” ir rīkojusies “TĀ”, lai nomirtu tiesiskā paļāvība “Volvo” vadītājam un viņa pasažieriem nedzimusi, to paredz CSL 19. panta 4. punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.