Attēlam ir ilustratīva nozīme

Svētku nedēļā – dzērājšoferi un avārija

Piemēram, 24. jūnijā Tukumā, Pļavas ielā, sieviete vadīja automašīnu «Volkswagen Passat», iespējams, būdama alkohola reibumā. Persona tika nogādāta ārstniecības iestādē, kur atteicās no alkohola pārbaudes organismā. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka sievietei nav likumā noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija

No 21. līdz 28. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 131 notikums, ierosināti 5 kriminālprocesi un 89 administratīvā pārkāpuma procesi.

 

22. jūnijā

Zentenes pagastā no ezera izcelts kāds vīrietis, kurš bija slīcis. Pēc neveiksmīgas reanimācijas, tika konstatēta cietušā nāve.

Tika saņemta informācija, ka Kandavas pagastā pa ceļu pārvietojas «Opel», kura vadītājs, ļoti iespējams, ir alkohola reibumā. Šie novērojami izrādījās precīzi, jo, apturot auto, tika konstatēts, ka autovadītājs ir sēdies pie stūres 1,88 promiļu reibumā. Tāpat autovadītāja apliecības viņam nebija, līdz ar to – uzsākts kriminālprocess.

Tumes pagastā, Rīga-Ventspils 73. kilometrā, vīrietis, vadot automašīnu «Škoda», veica apdzīšanas manevru un izraisīja sadursmi ar «VW», kas savukārt vēlējās nogriezties pa kreisi. Negadījumā cieta četras personas.

23. jūnijā

Pie Kandavas stacijas vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,54 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kandavas novadā pa šoseju Rīga-Ventspils vīrietis vadīja automašīnu «Opel Vectra», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,88 promiles. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

24. jūnijā

Engurē, Skolas ielā, konstatēts, ka ir izsists automašīnas «Toyota Avensis» stikls. Nodarīti materiālie zaudējumi 250 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 

25. jūnijā

Kandavā, Talsu ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1,47 promiles). Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

 VUGD

21. jūnijā pēcpusdienā Engures novada Engures pagastā dega celmi un meža zemsedze 30 m² platībā. Engures novada Smārdes pagastā un Tukuma novada Sēmes pagastā ugunsdzēsēji glābēji novāca uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku.

23. jūnijā Engures novada Lapmežciema pagastā dega bez uzraudzības atstāts ugunskurs.

Vēl aizvadītajā svētku nedēļā Zemgalē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešams astoņu ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanas darbos. Tā 22. jūnijā Tukuma novada Tumes pagastā ugunsdzēsēji glābēji no avarējušas automašīnas ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja vienu cilvēku un nodeva viņu NMPD mediķiem. Savukārt ceturtdien, 24. jūnijā, ugunsdzēsēji glābēji Pasta ielā, Tukumā, palīdzēja kādu automašīnu novilkt no brauktuves. Tajā pašā dienā Celtnieku ielā, Tukumā, piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā, dega ratiņi 2 m² platībā. Bet kopumā aizvadītajās svētku brīvdienās Zemgalē saņemti vairāk nekā 100 izsaukumi.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.