Attēlam ir ilustratīva nozīme

Stiprā alkohola reibumā zvana policijai

13. martā 15.15  Smārdes pagastā, Stacijas ielā, policija saņēmusi izsaukumu par to, ka kādu sievieti ir piekāvis viņas draugs. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka iesniedzēja atrodas stiprā alkohola reibumā (4,29 promiles) un nespēj neko par notikušo paskaidrot. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process par nepamatotu speciālā dienesta izsaukšanu.

Policija

No 11. līdz 14. martam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 61 notikums, uzsākti 104 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 56 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 9 par alkohola lietošanu publiskā vietā vai par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibumā, kas traucē sabiedrisko mieru un kārtību, un 4 par neatļautu pulcēšanos, kā arī 1 par pašizolācijas neievērošanu. Pārbaudīti 4 veikali un 2 frizētavas –  pārkāpumi nav konstatēti. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

  1. martā

Konstatēs, ka vīrietis nemaksā uzturlīdzekļus saviem bērniem. Uzsākts kriminālprocess.

23.46 Tukumā, Talsu ielā, kopīgas alkohola lietošanas laikā, vīrietis ar krēslu iesita pa galvu savai civilsievai, nodarot miesas bojājumus. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

  1. martā

Divi vīrieši informējuši policiju, ka pret viņiem laikrakstā celta neslava, publicējot nepatiesus faktus. Policijā notiek iesniegumu pārbaude.

14.27 Tukumā, Progresa ielā, apsekojot kāda repatrianta norādīto pašizolācijas vietu, konstatēts, ka viņš neatrodas norādītajā adresē. Telefoniski sazinoties, noskaidrots, ka vīrietis atrodas citviet. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

23.45 Tukumā, Aviācijas ielā, pie kāpņu telpas, konstatēts, ka četri jaunieši lieto alkoholu un neievēro divu metru savstarpējo distanci. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā, kā arī par neatļautu pulcēšanos. Piemēroti naudas sodi 300 līdz 1000 eiro apmērā.

 

  1. martā

7.20 Džūkstes pagasta Pienavā vīrietis atradās publiskā vietā tādā alkohola reibumā (3,73 promiles), kas aizskar cilvēka cieņu, traucē sabiedrisko kārtību un drošību – viņš streipuļoja un nestabili pārvietojās. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

Sestdien, 13. martā, Jelgavas ielā, Tukumā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policija

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.