Attēlam ir ilustratīva nozīme

Soda par maskas nenēsāšanu un agresīvu uzvedību

21.20 Tukumā, Aviācijas ielā, veikalā ienāca kāds vīrietis bez mutes un deguna aizsega un ignorēja pārdevējas aizrādījumus. Vēl vairāk – vīrietis uzvedās agresīvi. Pateicoties veikala video novērošanas ierakstiem, “cīnītājs“ ir atpazīts un pret viņu uzsākts administratīvā pārkāpuma process. 

Policija

No 26. līdz 29. novembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 64 notikumi, uzsākti 95 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 63 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā, 5 par mutes un deguna aizsegu nelietošanu un 1 par pašizolācijas ierobežojumu neievērošanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu un pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

26. novembrī

9.40 Džūkstes pagastā konstatēts, ka vīrietis neievēro pašizolācijas ierobežojumus – neatrodas norādītajā dzīvesvietā, kā arī nelieto mutes un deguna aizsegu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

10.30 Tukumā konstatēs, ka nepilngadīgs zēns, iespējams ir lietojis narkotiskas vielas. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

17.11 Tukumā likumsargi konstatēja, ka tirdzniecības centrā divi vīrieši nelieto mutes un deguna sejas aizsegus, tādējādi pārkāpjot Ministru kabineta noteikumus nr. 360. Policijā par notikušo uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi.

27. novembrī

6.30 Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 69. kilometrā, vīrietis alkohola reibumā (1,49 promiles), vadīja «Mercedes Benz» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa (iebrauca Lauktehnikas aplī), iespējot bojāt arī ceļa zīmi. Vadītājs negadījumā guva traumas un tika nogādāts medicīnas iestādē. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā.

7.00 Tukumā, Revolūcijas ielā, no pārvietojamās saimniecības ēkas nozagtas kravu stiprināšanas jostas, piekabes strāvas padeves pieslēguma pārejas, transporta līdzekļa «Audi A4» aizmugurējie lukturi un «Volvo V60» priekšējie lukturi. Materiālie zaudējumi – 397 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

12.30 Tukumā, Jelgavas ielā, kāds vīrietis vadīja «Volvo S80» un krustojumā nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošam «Audi A3», kas trieciena rezultātā ieskrēja ceļa zīmē. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process

19.15 Sēmes pagastā, pa ceļu Brizule-Rideļi, brauca kāds «BMW 320» vadītājs, kuram ir tiesas piespriests tiesību liegums.  Uzsākts kriminālprocess.

 

28. novembrī 

04.00 Tukumā, Alīnes ielā, garāžu kooperatīva teritorijā kāds nepilngadīgs zēns, iespējams, vadīja «Lexus RX 300», būdams alkohola reibumā (1,59 promiles). Uzsākt kriminālprocess.

10.10 Zemītes pagastā konstatēts, ka ir uzlauztas mājas durvis un nozagti krēsli, galdi, TV statīvs, piezīmju dators, radioaparāti. Materiālie zaudējumi – 650 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

11.30 Tukumā, Raiņa ielā, tirgus teritorijā divi vīrieši atradās bez sejas un deguna aizsega. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi un piemēroti naudas sodi 10  eiro apmērā.

16.12  Tukumā, Ozolu un Pīlādžu ielas krustojumā, sieviete vadīja «Volvo V70» un uzbrauca metāla barjerai, to bojājot. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

30. novembrī

1.28 Slampē, ceļa Tukums-Milzkalne-Smārde-Slampe 19. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Volvo V490», bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, pārkāpjot prokuratūras lēmumu, kas paredz tiesību atņemšanu uz trim gadiem.  Uzsākts kriminālprocess.

Ziņas sniedza Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.