Ugunsgrēks Lielajā ielā

Slampes pagastā šorīt degusi siltumnīca

Šorīt, 11. februārī,  07.52 Tukuma un Ķemeru ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur dega siltumnīca 220 m2 platībā. Liesmu izplatīšanos ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot plkst. 08.47, bet dzēšanas darbi vēl turpinās. Tajos piedalās arī Smārdes pašvaldības ugunsdzēsēju komanda. Jāpiebilst, ka ugunsgrēkā sadega arī zemes frēze, ūdens sūknis un liels skaits puķu stādu.

Bet vakar, 10. februārī, 20.35 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Lielo ielu Tukumā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī dega gulta 3 m2 platībā. Pārmeklējot mājokli, cilvēki tajā neatradās. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 21.56.

 

Jau otro dienu pēc kārtas ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā ledū ielūzušam dzīvniekam. Vakar izsaukums saņemts no Jelgavas novada Kalnciema, kur upē Lielupe apmēram 200 metrus no krasta ledū bija ielūzis suns. Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas dēļa palīdzību nokļuva līdz dzīvniekam un nogādāja viņu krastā.

VUGD atgādina, ka laikapstākļu ietekmē ledus šobrīd neiztur ne tikai cilvēku, bet vietām arī dzīvnieku svaru, tāpēc drošām pastaigām ar saviem mājas mīluļiem jāizvēlas vietas, kas neatrodas tiešā ūdenstilpju tuvumā, bet ja tādas iespējas nav, tad jāizmanto pavada.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *