Slampē vīrietis nevievēro pašizolācijas noteikumus

13. novembrī Slampes pagastā vīrietis neievēroja pašizolācijas noteikumus, atgriežoties Latvijā no Somijas, un devās uz izglītības iestādi, tādējādi pakļaujot inficēšanās riskam citas personas. Tāpat tika secināts, ka vīrietis nav aizpildījis elektronisko anketu personu uzraudzības informācijas sistēmās. Uzsākta administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 25 eiro apmērā.

No 12. līdz 15. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 60 notikumi, uzsākti 85 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 40 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 par ārkārtējās situācijas noteikumu neievērošanu, 1 par pašizolācijas neievērošanu un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā. Konstatēts arī, ka viens autovadītājs braucis reibumā, bez noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu, veikti pastiprināti kontroles pasākumi Tukuma tirgū un trīs tirdzniecības vietās, kas klasificējas kā «Lielveikali». Kopumā secināts, ka ārkārtējās situācijas ierobežojumi tiek ievēroti.

  1. novembrī

2.24 Smārdes pagasts, ceļa Rīga-Ventspils 53. kilometrā, konstatēts, ka vīrietis vada «BMW 525» bez noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības, kā arī pārvadā deviņas cigarešu paciņas ar Baltkrievijas akcīzes markām. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi, atsavinātas 180 cigaretes un piemērots naudas sods 50 eiro apmērā par nelegālu cigarešu glabāšanu, kā arī  350  eiro sods par transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām.

Tukuma novada Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Touran», būdams alkohola reibumā (1,24 promiles), kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Tukumā pēc veikalā izdarītas zādzības aizturēta 1989. gadā dzimusi sieviete, un viņa izteica draudus pēc veikala darba laika beigām fiziski izrēķināties ar veikala vadītāju. Zagles paņemtā prece 11,09 eiro vērtā atdota veikalam un ir derīga turpmākai tirdzniecībai. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

 

  1. novembrī

8.15 Jaunpilī konstatēts, ka automašīnai «Volvo XC60» ir izsists kreisās puses priekšējais durvju stikls un nozagti priekšējie lukturi. Materiālie zaudējumi – 1500 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

16.19 Tukumā, Raudas ielā, konstatēts, ka no kāda uzņēmuma koplietošanas telpām ir nozagti divi 0,7 l tilpuma dezinfekcijas līdzekļi. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts.

19.50  Tukumā, Talsu ielā, vīrietis pārkāpa Zemgales rajona tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību – tuvojās tuvāk par 100 metriem mājai, uzturot vizuālu un fizisku kontaktu ar aizsargājamo personu. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts.

 

  1. novembrī

16.34  Zemītes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 31. kilometrā, kāds vīrietis, vadot «Škoda Kodiaq», uzbrauca meža dzīvniekam – stirnai. Auto pēc negadījuma vairs nevarēja piedalīties satiksmē. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

20.50  Tukumā, Celtnieku ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2,61 promile). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 170 eiro apmērā.

VUGD

Nedēļas nogalē ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur pirtī dega griestu pārsegums 1m² platībā. Tāpat Engures novada Smārdes pagastā dzīvojamā mājā 1m² platībā dega dīvāns.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

  1. 8.15 Jaunpilī konstatēs, ka
    16.19 Tukumā, Raudas ielā, konstatēs, ka
    Nākotnes ziņas? Laiks iet, bet tas, kurš raksta šīs ziņas kā nevar tā nevar apgūt šī “ļoti sarežģītā vārda” lietošanu. Kad konstatēs, vai tika konstatēTs. It kā sīkums, bet gadiem jau…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *