wilsonmclain.com/water-so-hot-its-cool/

Slampē tēvs 12 gadus vecajam dēlam uzlējis verdošu ūdeni un aizliedzis saukt mediķus

Slampes noticis īpaši nežēlīgs noziegums pret 12 gadus vecu bērnu, un to pastrādājis bērna tēvs. Viņš dusmās uzgāzis savam dēlam virsū verdošu ūdeni – puisis vienās čūlās divas dienas cietis nežēlīgas sāpes, bet, tēvs kategoriski aizliedzis saukt ātro palīdzību.

Tukuma novada Slampes pagastā atrodas vieta, kuru vietējie iedzīvotāji iesaukuši par «Zvaigznīti» – šeit noticis īpaši nežēlīgs noziegums pret 12 gadus vecu bērnu, un to pastrādājis bērna tēvs, – ziņo portāls apollo.lv

Viņš dusmās uzgāzis savam dēlam virsū verdošu ūdeni – puisis vienās čūlās divas dienas cietis nežēlīgas sāpes, bet, tēvs kategoriski aizliedzis saukt ātro palīdzību. Kad viņš bijis tuvu bezsamaņai, beidzot iejaukušies tuvinieki, kuri arī izsaukuši mediķus.

Pirms tam 12 gadus vecais puika divas dienas mocījies, nesaņemot mediķu palīdzību. «Ātrie» par notikušo ziņojuši policijai.

Zēna vectēvs Visvaldis, kurš uzstāja, ka puika jāved pie mediķiem, stāsta, ka šis nav pirmais gadījums, kad tēvs fiziski iespaidojis bērnus. Cēlis aiz matiem, sitis, ēst nedevis. Vectēvs stāsta, ka Rustamam, bērna tēvam, vienmēr ir paticis iedzert, un viņam galvenais ir bijis grādīgais, nevis bērni.

Vectēvs arī atminas, ka tēva dusmas izraisījis fakts, ka dēls vien vēlējies padzerties tēju, taču Rustamam tas nav paticis, tādēļ viņš dusmās triecis tējkannu pret bērnu, tādējādi applaucējot viņam seju un krūtis.

Ir bijis gadījums, kad viņš dusmās savam bērnam salauzis kāju, taču arī – nav īpaši steidzies ar palīdzības sniegšanu.

Visvaldis saka – viņš cīnīsies līdz pēdējam elpas vilcienam, lai dabūtu aiz restēm Rustamu. Vectēvs arī nesaprot, kādēļ Latvijā tiesībsargājošās iestādes tā «auklējas» ar šādiem varmākām.

Rustamam jau iepriekš ir bijušas problēmas ar likumu – viņš tik tikko saglabājis bērnu aprūpes tiesības, taču šis notikums liks bāriņtiesai jau nopietnāk izvērtēt, vai tiešām šim cilvēkam ir aprūpes tiesības jāsaglabā.

Policijā norāda – šai lietai tiks pievērsta pastiprināta uzmanība, kā arī iesaistīti citi atbildīgie dienesti.

Komentāri

  1. No gaisa nokrituši!Kur tad bija visus šos gadus pašvaldība,ka neredzēja.Tie džaki tur dzīvo jau kādus 30 gadus.Par ko bāriņtiesas un sociālie darbinieki algu saņem?Izskatās,ka par to,ka aiziet atsēdēt tās stundas un apspriest jaunākos notikumus,tas tak tik interesanti…

    1. Tauriņš tak lido no viena zieda uz otru ziedu,šinī gadījumā, no viena ”pritona” uz nākamo ”pritonu” pie nākamā dzērāja Rustama.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.