Agris Jansons

Slampē buldozers ieslīdējis grants karjerā, iet bojā tā vadītājs /papildināts/

Otrdien, 13. oktobrī, 14.10 tika saņemts izsaukums uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur Dižskābaržu grants karjera ūdens krātuvē, no apmēram 10 m augsta krasta, bija ieslīdējis traktors un tas atradās ūdenī 6 m dziļumā.

13. oktobrī 14.10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēmis izsaukums uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dīķī bija apgāzies traktors. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka Dižskābaržu grants karjera ūdens krātuvē, no apmēram 10 m augsta krasta, bija ieslīdējis traktors un tas atradās ūdenī 6 m dziļumā. Ūdenslīdēji pārmeklēja ūdenstilpni, lai atrastu traktora vadītāju, tomēr, saistībā ar diennakts tumšā laika iestāšanos un duļķaino ūdens grunti, meklēšanas darbi tika pārtraukti. Naktī no ūdenstilpnes tika atsūknēts ūdens un trešdien, 14. oktobrī, glābšanas darbi turpinājas atkal līdz tumsas iestāšanās brīdim, pl 19.00. Diemžēl arī šī diena pagāja bez rezultātiem.

Meklēšana turpinājās ceturtdien, 15. oktobrī. Ap 10.00 tika pamanīts bojā gājušais jaunietis, taču, lai viņu izceltu no ūdens (ķermenis atradās zem buldozera), bija nepieciešama papildu tehnika. Vīrieša mirstīgās atliekas izceltas 15. oktobrī ap 13.00.

Buldozers no karjera, vizdrīzāk, netiks izcelts.

Komentāri

 1. Tā ir nāves ieleja, neviss karjera.Kā drīkst vispār ļaut strādāt pie tādām aizas malām.Protams mūsu valstī cilvēka dzīvība ir pielīdzināta 0 un to ka 3 dienas nevar puisi izcelt.Kāpēc nesauc papildus tehnikas palīgā no blakus karjeras.Degpunktā padzirdot sacīto no darba kolēģiem,pilnīgi nelabi palika…meļi…laiza priekšniekiem pecpusi,lai šie varētu sveikā tikt cauri.Nožēlojami.

 2. Protams, ka melo. Nu nepieņems darbā neviens algotu darbinieku, kas tikai radiatorā ūdeni lies un eļļu mainīs. Eļļu jāmaina 2 reizes gadā. Ceru, ka policija tam blefam nenoticēs un izmeklēs kā pienākas.

  1. Kas ir īpašnieks firmai?
   Skaidri redzams, ka darbinieki melo. Arī VDI darbiniece runā tāpat, bet cerams, ka izmeklēšanā noskaidrosies patiesība.

 3. Cik nozelojami var but mirusa puisa kolegi? Melo lai aizstavetu darba deveju.
  Kada runa var iet pa ellas mainisanu vai paris dienas stradasanu….Puisis tur stradaja jau ilgaku laiku kopa ar savu Tēvu.
  Un tai diena kad traktors iegazas 10m dzila udens tilpne vareja uzreiz reaget un prasit palidzibu blakus karjeras vismaz ar udens pumpi. Bet ir tads teiciens “Dievs nau mazais berns”.
  Loti ceru kad Policija un Valsts Darba Inspekcija (Izraks)taisnibu un vainigie tiks soditi jo seit jau vairs neiet runa par nodokliem bet Cilveka dzivibu.
  Mani intrese viena vieniga lieta…..ka sie cilveki kuri melo Varas iestadem var no ritiem ar mierigu sirdi skatities spoguli?? Ja pasiem butu tada nelaime tad diezin vai butu apmierinati ja vinus ta apmelotu.

  PS. Puiša vecakiem vislielako izturibu.

 4. Nekā patīkama. Līdzjūtība tuviniekiem. Taču, 21 gadīgam vīrietim pašam bija sava galva uz pleciem. Ja redzēja ka krauja ir stāva, varēja piedāvāt pašam priekšniekam, lai izbauda ekstrēmās sajūtas kraujas malā un atteikties strādāt tālāk. Pie savām nelaimēm un arī nāves, esam vainīgi tikai un vienīgi mēs paši.

    1. Tada sajuta kad jus visi esat klat bijusi.Cik jus esat nozelojami,rakstit jau varat visu ko.Es biju klat un zinu ka bija,un dod dievs tadu prieksmiecibu kada ir taja karjera.Lai akmeni met pirmais tas kas ir bez greka.DOMAJIET KO RAKSTAT!!!!!!!!!!!!!!!!

     1. Ja jau viss tik pārskatāmi, un ar tik superīgu priekšniecību kā iespējams klajš darba drošības noteikumu pārkāpums ar letālu iznakumu.Kā tur bija jau televīzijā izstāstija, ļoti aizdomīgo versiju….kurai negribu ticēt, vajadzētu slēgt to karjeru.

 5. Tur jau tas sals TV stastija par to kad Puisis stradajis tur tikai paris dienas bet ta nau taisniba vins tur stradaja jau labu laiku. Tatad secinajumus izvedat Pasi!
  Ja jau jamelo par paris dienam tad jautajums kas slepjas vel dzilak???

  1. Piegriežās tak vienreiz tā Slampes žults.Tak ejiet vienreiz strādāt,vismaz ko labu varbūt padarīsiet…
   Līdzjūtība piederīgajiem,tuviniekiem un darba biedriem.Lai vieglas smiltis aizgājējam…,kā nu ir tā ir.Kur vairs starpība dienu vai divas,ko var rakties svešā netīrajā veļā,savu neredzat?Vienmēr par citiem labāk zinam kā par sevi.Protiet kaunu un liekat cilvēkus mierā.

   1. tu Viedokli laikam strādā tajā uzņēmumā, skaidrs ka karjernieki ieintresēts, lai tik viss noluklust un turat slampenieki savas mutes ciet ,ka tik ”žults” netraucē maku turpināt piestumt, bet vajag tieši rakties,lai noskaidrotu kurš pie jaunieša nāves vainīgs un aizklapēt firmu ciet ,ja uzņēmums izmeklēšanas rezultātā izrādīsies vainīgs. Un viss vieglāk jau uz nelaiķi visu norakstīt, tā kā parasti to dara aviācijā- līķi nedod liecības.

    1. Tu Puķu Ansi esi spējīgs redzēt tālāk par savu deguna galu?Visticamāk,ka nē..Nav nekāda sakara ar karjeriem,bet padomā loģiski cik firmu vajadzētu aizklapēt ciet,kurās notikušas nelaimes gadījumi.Nezinu kā dara aviācijā,bet nolaidies uz zemes reālajā dzīvē.Ja VDI un VID saskatītu nelikumības,tad tur arī nestrādātu neviens.Acīmredzami tu esi visgudrākais,bet šajā gadījumā tev nevajadzētu klabināt klaviatūru,bet sēdēt vismaz Vējoņa vietā,tikai žēl,ka uz to tu vari tikai no malas ar skaudību noskatīties…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.