Slampē auto iebraucis dīķī /VIDEO/

Informācija sekos.

Komentāri

  1. ”Tev nebūs tā Kunga, sava Dieva, vārdu nelietīgi valkāt, jo tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa vārdu nelietīgi valkā.” (2. Mozus 20:7.)

 1. Turpinam nekaisīt ceļus Slampē..Tur šodien bij īpaši slidens.Diemžēl naudas pietika tikai margām,galvenā ceļa nokaisīšanai nepietika.Kā jau katru gadu!

 2. Jabrauc ir cela apstakliem atbilsta atruma! Uz 20 km h noteiki nebrauca!!! Bet par kaisisanu vajag vinus cakaret valsts celus pasi vini nebrauks un neskatisies ja ofisa pa logu neiskatas slidens tad valsts celi nelauj kaisit,paprasat Tukuma valsts celu prieksniekam. Zvanit ari nau jegas viniem jo tas nau pieradams ka esi zvanijis. Vajag majas lapa sutit e pastu.

 3. Nekaisīti cełi ir biens, bet tas, kas notiek katru dienu, īpaßi vakaros un naktī, it pràtamneaptverams- driftotàji slīpè cełus un jūtas nesodàmi jau kuro seOnu. Nekas nelīdz!

  1. Beidz pļūtīt. Cik reizes ir zvanīts policijai? Cik reizes pārkāpumi ir fiksēti video formātā?

   p.s
   Ieteiktu samaksāt kādam 5eur, lai telefonā sariktē korektu LV valodu 😀

  2. Vairak taranes driftotajus jo trakak ari paliek. Ka agrak bij? Mazak ķēra mazāk problemu bija. Ari bij laukumi kur to vareja darit. Tgd mazajas pilsetas viss aizliegts.

  1. Sieviete pie stūres un lohs ir viens un tas pats!Un nemēğinat man tagad kaut ko stāstīt,ka ir sievietes,kas brauc labāk par vīriešiem,viņas abas nav Latvietes…

 4. Nau…nu, neko…
  Vau, jā!
  Vai tiešām jums, absolūtās taisnības meklētājiem, latviešu (dzimtā) valoda- tāds sūds vien dots, ka tik mazsvarīgi pat vienu teikumu bez kļūdām uzrakstīt?
  Nu, tad lasiet zemenes utt. pie aizjûras bāleliņiem!

 5. Gribētu redzēt to vareno vīrieša gabalu, blakus Latvijas drifta meitenēm vai rallistēm, tad lohs ar visu savu “zelta gaili” bikšelēs droši vien dziedātu savu pēdējo dziesmu, ticiet man.

 6. Slampē vairs nebūs kā agrāk, kad visi priecājas. Tagad ciems pārvērties par tipisku latviešu pilsētu, kam laime tam paēst no stučišanas un filmēšanas (modernie psrs laiki) , pārvietojoties bez atstarotājiem, speciāli līst uz ielām un veidot drāmu. Žēl kad ir ievākušies tādi parazīti, un tantēm vajadzētu atrast nodarbošanos, lai nebūtu japiečakarējas cilvēkiem, kas bauda dzīvi.

  1. Kāda sakritība, kaimiņu pagastā Džūkstē izauguši panākumiem bagāti tehnisko sporta veidu dalībnieki, Slampē jaunietim šo vēlmi pamēģināt kaut ko ārpus rāmjiem nogriež jau pašā saknē, atliek tikai cilāt stiprināto dzērienu traukus.

 7. Kāds bauda dzīvi iedodot citam pa galvu. Varbūt man vajadzētu staigāt un sist visus. Baudi dzīvi netraucējot citus! Driftē savā pagalmā, vai trasē. Valstī ir pieņemti likumi, normas un saistošie noteikumi. Tie ir jāievēro! Tie padara valsti drošāku, ievieš kārtību, kontroli. Gribi dzīvot haosā brauc uz melno cilvēku zemi un priecājies cik gribi!

  1. Slampē izrādās ir robots kam nepieciešama kontrole vai arī padomju laiku dzīve, jo runā kā Staļins (atvainojos) kontrolieris, plus vēl rasists, tad nav brīnums, ka Slampē jāsāk baidīties no līdzcilvēkiem.

  2. Izskatās ka pilsētas žurka nemāk lasīt un saprast, haosu taisi tu, un pārējie, domaju šeit vajadzētu tev iedot Dalbajoba sertifikātu

   1. Tev kaut kas ar galviņu nav kārtībā!! Ceru ka tu tik vulgāri nerunā ar savu sievu un bērniem mājās. Lai arī izklausies pēc grādīgo dzērienu galvas ,kurš nevar savaldīt savas emocijas,lai runātu normālu cilvēku valodā.

   2. Tev kaut kas ar galviņu nav kārtībā!! Ceru ka tu tik vulgāri nerunā ar savu sievu un bērniem mājās. Lai arī izklausies pēc grādīgo dzērienu galvas ,kurš nevar savaldīt savas emocijas,lai runātu normālu cilvēku valodā. Pat pats sevi par parazītu dēvē.

 8. Man personīgi nekas nav pretī ja cilvēki zina ko dara. Ja dzirdu kādu transportlīdzekli tuvojamies, tad vienkārši paeju malā un iztieku bez liekas drāmas. Piekrītu par pilsētniekiem, tie jau vien tādi švakuļi un mīkstmieši ir, nezina kas ir lauku dzīvē, žēl ka tādi paliek vairāk kādreiz foršajā ciemā Slampe. P. S. Tā arī jaunā paaudze aug, tulznas uz pirkstu galiem un baidās no mušas un uzreiz sūdz tiesā!

 9. Slampē patiesi ir šis tas mainījies. Pusaudži sēžas pie stūres bez tiesībām, pieaudzis sīkais huligānisms. Pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem ir jābūt dubultā piesardzīgiem, lai ceļazīmes “30 km/h” darbības vietā pie Topiņa, netiktu nobraukti paši vai to atvases, jo ir kontingents šoferu, kuri “guļošos policistus” uztver kā izaicinājumu. Par izaicinājumiem turpinot- sākoties ziemas sezonai arī Zevid audzēkņiem ir jāpielieto savas līdzsvara iemaņas steberējot gar brauktuvi, vai slidenu trotuāri. Kā arī jāuzmanās no agresīvajiem braucējiem. Kā pēc lietus savairojušies. Bērnus vienus uz ielas laist nedrīkst, tas ir fakts

  1. Slampes guļošie policisti ir izaicinājums ikvienam, tāds izpildījums nekur citur nav redzēts. Par ziemu runājot, laikam ir piemirsies, ka ziemā var piesalt un uzsnigt sniegs, jābūt uzmanīgiem un jātur acis vaļā.

 10. Un to visu saka cilveki kas pat klat nebija. Nebija tur neviens cilveks, tik velviens gaisas krasas auto. Parejiem atnacejiem tik filmet vai fotografet pat masinas marku nezin. Saka bembis. Acim redzot iebraucis diki bija divstavigs autobuss pilns ar slampes iedzivotajiem, ka visi te tik zinosi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.