Tukumā siro zagļi

1. oktobrī 18.00 Tukumā, Harmonijas ielā, caur logu iekļūstot dzīvoklī, nozagts motorzāģis «Partner» 100 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

No 1. līdz 3. oktobrim reģistrēti 44 notikumi, noformēti 37 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 21 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, uzsāktas 7 lietvedības par to, ka nepilngadīgie smēķē, reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

1. oktobrī

13.12 Tukumā, Raudas ielā, konstatēts, ka nozagta automašīna «VW Passat». Automašīna šobrīd ir jau atgūta, uzsākts kriminālprocess un iespējamā vainīgā persona – 1996. gadā dzimis vīrietis – aizturēts un ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Tāpat tiek pārbaudīta viņa saistība ar vairākiem citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

18.00 Tukumā, Harmonijas ielā, caur logu iekļūstot dzīvoklī, nozagts motorzāģis «Partner» 100 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

3. oktobrī

07.53 Iekļūts kādā mājā Tukumā, Ausekļu ielā, un nozagtas dažādas mantas. Uzsākts kriminālprocess.

10.00 Konstatēts, ka iekļūts kādā mājā Tukumā, Pilskalna ielā, un nozagtas dažādas mantas. Uzsākts kriminālprocess. Iespējamais vainīgais – 1986. gadā dzimis Rēzeknes iedzīvotājs – ir aizturēts, ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Tiek pārbaudīta viņa saistība arī ar vairākiem līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem Tukuma pilsētā.

18.40 Tukumā, Lielā ielā, konstatēts, ka no dzīvokļa nozagts televizors LG 55, dekoders un nauda. Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri

  1. Arī pie manis Rīgas ielā pie durvīm klauvējās neliela auguma tumšas sejas krāsas cilvēks, ar jautājumu vai neizīrē istabu vai māju, bet dažas mājas tālāk gaidīja vēl viens vīrietis. Neizskatās ticami,ka iet katrā otrā mājā. Jāuzmanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.