Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sieviete Engurē nesavalda moci

6. martā Engurē sieviete savas mājas pagalmā, braucot ar krosa motociklu, nepārliecinājās par kustības drošību un strauji uzsāka kustību, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nokrita. Sieviete negadījumā guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Laika posmā no 6. līdz 7. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 39 notikumi, noformēti 42 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 31 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par nepakļaušanos policista likumīgajām prasībām un 1 par to, ka nepilngadīgais ir sabiedriskā vietā reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas, kā arī 4 pērnās zāles degšanas gadījumi. Saistībā ar ārkārtas situācijas noteikumu pārkāpšanu saņemti 2 izsaukumi, nav uzsākta neviena lietvedība.

6. aprīlī
Tukumā, vadot automašīnu «Opel Astra», mājas pagalmā kāda sieviete uzbrauca velosipēda vadītājam, kurš negadījumā guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

7. aprīlī
Engures pagastā konstatēts, ka VSA «Latvijas valsts meži» piederošā mežā notikusi patvaļīga koku ciršana – nozāģēta priede. Uzsākts kriminālprocess, aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturētas divas personas, no kurām viena ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

VUGD
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. līdz 8. aprīlim, ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē dzēsa 14 kūlas ugunsgrēkus, to skaitā Tukumā, Melnezera ielā, kur kūla dega 5000 m² un 500 m² platībā. Tāpat – Engures novada Lapmežciema pagastā, kur kūla dega 3000 m² un 400 m² platībā, kā arī kūla un meža zemsedze 400 m² platībā.
Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.