Attēlam ir ilustratīva nozīme

Saņem sodu par alkohola tirdzniecību nakts stundā

Pūres pagastā kādā kafejnīcā sievietes pārdeva neatvērtu 0,7 l tilpuma alkohola pudeli pēc pulksten 22.00, nenodrošinot, ka tas tiek patērēts turpat uz vietas. Tāpat kafejnīcā nebija izstrādāta iekšējās kontroles sistēma epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanai. Par epidemioloģiskās drošības pasākumu neievērošanu uzņēmumam piemērots naudas sods 140 eiro apmērā, bet par alkohola tirdzniecības noteikumu pārkāpšanu pret uzņēmumu uzsākts vēl viens administratīvā pārkāpuma process.

Policija

No 17. līdz 20. februārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 69 notikumu, uzsākti 62 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par pakalpojuma sniegšanu klātienē, bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta, 1 par alkohola tirdzniecību pēc  pulksten 22.00, 2 par to, ka nepilngadīgie smēķē un 2 par iespējamu narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Aizturētas 3 personas par iespējamu saistību ar 11 zādzībām.

  1. februārī

Tukuma novada Vānes pagastā sieviete vadīja automašīnu ‘Peugeot Partner’ un pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ nobrauca no ceļa braucamās daļas, un uzbrauca meliorācijas akai, bojājot to un transportlīdzekli. Negadījumā sieviete guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

  1. februārī

Tukumā kāda privātmājai tika izsista viena loga rūts, šķūnim bojāts loga rāmis un arī izsista viena loga rūts. Nodarīti materiālie zaudējumi 200 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Jaunpils pagastā konstatēts, ka vīrietis piedalās ielu tirdzniecībā (no auto treilera) klātienē, kaut viņam nav primārās vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāta. Piemērots naudas sods 50 eiro apmērā.

 

  1. februārī

Degoles pagastā kādai sievietei bija konflikts ar viņas dzīvesbiedru. Pieņemts policijas lēmums par nošķiršanu,  bez aizsargājamās personas pieteikuma.

Kandavas pagastā, ceļa Līgas – Kandava – Veģi 2. kilometrā,  vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1,3 promiles).

Sēmes pagastā, ceļa Tukums-Kolka 10. kilometrā, vīrietis vadīja ‘BMW 530’, būdams alkohola reibumā (2,03 promiles)  vīrietis. Rezultātā vīrietis nobrauca no ceļa un avarēja. Negadījumā cieta – auto.  Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par automašīnas vadīšanu reibumā, bet par nepamatotu nobraukšanu no brauktuves jau uzreiz piemērots naudas sods  25 eiro apmērā.

  1. februārī

Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Dacia Logan” un neizvēlējās drošu distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā priekšā braucošo automašīnu „Volkswagen Tiguan”. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *