Sadursmē ar kravas auto, bojā gājis vieglās automašīnas šoferis

25. augustā 20.02 Tukuma novada Džūkstes pagastā, ceļa Rīga-Liepāja 46. kilometrā, 1972. gadā dzimušais vadīja kravas seglu vilcēju «DAF» savienojumā ar puspiekabi «Kogel» virzienā no Liepājas uz Rīgu. Šobrīd nenoskaidrotu apstākļu dēļ pretējā joslā iebrauca automašīna «SAAB 9-5», ko vadīja 1990. gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme un vieglā automašīna pēc avārijas aizdegās. Negadījumā bojā gāja «SAAB» vadītājs. Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrot negadījuma apstākļus. 

Laika posmā no 24. līdz 26. augustam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 42 notikumi, uzsākti 2 kriminālprocesi, sastādīti 22 administratīvā pārkāpuma protokoli, notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas divas, bet bojā gājusi viena persona.

24. augustā

19.05 Tukumā, Pasta ielā, automašīnai «VW Passat Variant», kā arī «Toyota Avensis» negaisa laikā uzkritis nolūzis zars, bojājot automašīnu virsbūvi.

25. augustā

17.30 Lapmežciemā konstatēs, ka, iekļūstot pa logu, nozagts stumjamais zāles pļāvējs «MTD» un gāzes plīts virsma, nodarot materiālos zaudējumus 250 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

20.02 Tukuma novada Džūkstes pagastā, ceļa Rīga-Liepāja 46. kilometrā, 1972. gadā dzimušais vadīja kravas seglu vilcēju «DAF» savienojumā ar puspiekabi «Kogel» virzienā no Liepājas uz Rīgu. Šobrīd nenoskaidrotu apstākļu dēļ pretējā joslā iebrauca automašīna «SAAB 9-5», ko vadīja 1990. gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme un vieglā automašīna pēc avārijas aizdegās. Negadījumā bojā gāja «SAAB» vadītājs. Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrot negadījuma apstākļus.

26. augustā

02.11 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 44. kilometrā, 1968. gadā dzimušais, būdams alkohola reibumā (1.26 promiles), vadīja «Mazda 6» un ceļa līkumā neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa grāvī.

19.18 Tukumā, Irlavas pagastā, 1993. gadā dzimušais vadīja automašīnu «BMW-320», neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā automašīnu sanesa, tā apgriezās, iebrauca pretējā braukšanas joslā un sadūrās ar automašīnu «BMW-325»,  kuru vadīja 1992. gadā dzimusī. Negadījumā cieta 2014. gadā dzimusī un 1993. gadā dzimušais.

VUGD

23. augustā Tukuma novada Pūres pagastā dega saimniecības ēka 80 m² platībā un sausā zāle 100 m² platībā, bet Tukuma novada Irlavas pagastā dega bišu strops 1m² platībā. Savukārt 27. augusta naktī, pulksten 3.18, ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Raudas ielu Tukumā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā,konstatēts, ka deg pie dzīvojamās mājas piebūvētas saimniecības ēkas starpstāvu pārsegums 20m² platībā un atkritumi bēniņos 10m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās deviņi cilvēki un pulksten 5.05 ugunsgrēks jau bija likvidēts. Vēl nedēļas nogalē Tukuma novada Irlavas pagastā dega meža zemsedze 1m² platībā, bet Džūkstes pagastā vieglā automašīna 3m² platībā, kā arī nācies piedalīties darbos, kur ceļa braucamā daļa bija jāatbrīvo no nolūzušiem kokiem.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.