Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sabojā pieturu un aizbrauc

18. decembrī 12.31 Engurē, ceļa Tukums-Kolka 40. kilometrā, pagaidām nenoskaidrots smagās automašīnas vadītājs, uz ceļa apgriežoties, bojāja autobusa pieturu – gan ceļa zīmi, gan pieturas soliņu. Auto no negadījuma aizbrauca, par notikušo neziņojot policijai, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību.

Laikā no 18. līdz 21. decembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 65 notikumi, uzsākti 6 kriminālprocesi un 65 administratīvie procesi.

17. decembrī

Veicot pārbaudi Tukuma tirgus teritorijā, policisti konstatēja, ka 4 personas apkalpoja pircējus un nelietoja mutes un deguna aizsegus, tādējādi pārkāpjot Ministru kabineta rīkojuma Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.9. punktu. Policija par notikušo ir uzsākusi 4 administratīvā pārkāpuma procesus.

18. decembrī

19.35 Jaunpilī, Pils ielā, vīrietis vadīja «Subaru Impreza», būdams alkohola reibumā (2,09 promiles). Konstatēs, kas vīrietim nav arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību, jo tiesa tām noteikusi liegumu.

19. decembrī

20.26 Smārdes pagastā, ceļa Jelgava-Tukums 46. kilometrā, vīrietis vadīja «Ranault Megane», būdams alkohola reibumā (2,53 promiles).

20. decembrī

1.15 Degoles pagastā, ceļa Tukums-Auce 9. kilometrā, 2006. gadā dzimis nepilngadīgs jaunietis bija alkohola reibumā (2,18 promiles).

04.40 Tukuma novada Pūres pagastā vīrietis, vadot automašīnu «Opel Omega Caravan», uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai «BMW». Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietis sēdies pie stūres, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā konstatētas 1,33 promiles. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, kā arī uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

14.00 konstatēts, ka Tukumā no automašīnām «Volkswagen Golf» un «Mercedes-Benz 600» nozagti diski ar riepām un izplūdes sistēmas katalizators, nodarot materiālos zaudējumus 550 eiro apmērā. Tāpat garnadži nozaga arī 2002. izlaiduma gada automašīnu «Mercedes-Benz C220». Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 23. decembrī

Engures novada Smārdes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Saab 9-3», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatēta 2,41 promile. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Komentāri

    1. Par pieturas zīmes apgāšanu Engure-Kolka policijai tika nosūtīts foto, kāpēc nemeklē pēc smagās auto mašīnas piekbes reģ.nr., to taču varēja foto redzēt

  1. Par pieturas zīmes apgāšanu Engure-Kolka policijai tika nosūtīts foto, kāpēc nemeklē pēc smagās auto mašīnas piekbes reģ.nr., to taču varēja foto redzēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.