Attēlam ir ilustratīva nozīme

Reibumā un ar mopēdu taranē stāvošu «Audi»

2. augustā 02.09 Tukumā, Rīgas ielā, nepilngadīgs jaunietis vadīta mopēdu «Forsage» un šobrīd nenoskaidrotu apstākļu dēļ iebrauca stāvošā «Audi A6». Negadījumā cieta zēns, kurš nogādāts Rīgas Bērnu klīniskajā slimnīcā. Jaunietim konstatēts arī alkohola reibums. Uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības.

No 30. jūlija līdz 2. augustam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 69 notikumi un ir uzsāktas 49 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 25 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

30. jūlijā

15.19 Zentenes pagastā, uz ceļa Zante– Dziru dzirnavas, kāds vīrietis netika galā ar transportlīdzekļa «Škoda Yet» vadāmību – nobrauca no ceļa un auto apgāzās uz jumta. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

31. jūlijā

13.54 Tukuma, Šēseles ielā, kāds zēns, būdams nepilngadīgs, smēķēja. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

1. augustā

13.40 Tumes pagastā, ceļa Rīga-Venspils 69. kilometrā, vīrietis vadīja «Jeep Renegade» un, nepārliecinoties par satiksmes drošību, veica nogriešanās manevru pa kreisi. Tāpat par drošību nepārliecinājās arī «Volvo V70» vadītājs, kurš tieši tobrīd uzsāka apdzīšanas manevru. Rezultātā notika sadursme un tika bojāti abi transportlīdzekļi. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

18.26  Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 41. kilometrā, kāds vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja «Škoda SuperB» un neizvēlējās drošu distanci pret priekšā braucošo «Ford Fiesta», kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cieta «Ford» vadītāja un «Škoda» vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības, kā arī tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

VUGD

Kopumā laika posmā no šī gada 31. jūlija 6.30 līdz 3. augusta 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi. Izsaukums bijis arī uz Tukuma novada Jaunsātu pagastu, kur dega koka tilts 5m² platībā. Bet 3. augustā 14.10 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Pūres pagastu, kur dega šķūņa siena un sadzīves mantas 10m² platībā. Pulksten 15.13 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl, kā ziņo VUGD, līdzīgi kā citus gadus, arī šovasar novērojama dažādu insektu – iršu, lapseņu –  rosība, kas  satrauc iedzīvotājus – jo īpaši tad, kad insektu pūžņi atrodas mājokļu tuvumā. Cilvēki arvien biežāk zvana uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 arī tādās situācijās, kad insekti tiešu apdraudējumu nerada. VUGD jebkuru saņemto informāciju, kas saistīta ar iršiem vai lapsenēm, rūpīgi izvērtē un palīdz neitralizēt kaitīgus iršu pūžņus sabiedriskām organizācijām (bērnudārziem, skolām, slimnīcām). VUGD nedodas uz izsaukumiem, kad privātās ēkās ir ielidojuši irši, iemitinājušās žurkas utt., jo ar šo insektu un kaitēkļu iznīcināšanu nodarbojas privātuzņēmumi, kuru pakalpojumi iedzīvotājiem ir pieejami. Šajos gadījumos iesaka vērsties pie komersantiem, kuri palīdzēs atrisināt šo problēmu. Informāciju par šiem komersantiem var iegūt uzziņu dienestos.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

 

 

Komentāri

  1. Tie sīkie pidrilas ar rolleriem vispār būtu jāķer un jāsit!Satiksmes noteikumus nevis pārkāpj,bet vienkārši nezin!Apdzen pa labo pusi mašīnas pilsētā,nedod ceļu izbraucot no mazākas nozīmes ceļiem!Nākošreiz es nebremzēšu!Būs par 1 pamuļi mazāk un apdrošinātāji vismaz bamperi nokrāsos,tāds apbružājies ar gadiem!

    1. Taisnība varbūt Tev ir,bet neizmirsti kad pašam reiz bērns ar skūteri pārvietosies,un nedod Dievs kāds sagribēs jaunu bamperi kā Tu!

  2. Jauntukumā jau ar viens resns tusnis braukā ar skūteri,šo knapi pavilkt var,bet šis baigo Stupeli mētā,viņam vajadzētu ar likumu aizliekt braukt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.