Pūrē sieviete un vīrietis apskādē policijas auto un nodedzina kvadriciklu

24. septembrī Tukuma novada Pūres pagastā, veikala «Lats» stāvlaukumā notikusi īstena drāma – 1978. gadā dzimusi sieviete un 1968. gadā dzimis vīrietis, mētājoties ar malkas pagalēm, sabojājuši policijas dienesta automašīnu «Renault Laguna», kā arī nodedzinājuši 1200 EUR vērtu kvadriciklu…

No 22. līdz 25. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 61 notikums, noformēti 39 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par mopēda vadīšanu reibumā, 1 par to, ka nepilngadīgais smēķē un 1 cilvēks aizturēts aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 4 cilvēki.

22. septembrī

15.00 Kandavā, Valteru ielā 6, Lauksaimniecības tehnikuma mācību teritorijā smēķējam pieķerts kāds nepilngadīgais – 2000. gadā dzimis pusaudzis, kam attiecīgi noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.28 Tukuma novada Jaunsātu pagastā izsista logam stikla rūts.

23. septembrī

17.20 Tukuma novada Jaunsātu pagastā, pie «Dārzniekiem» 1992. gadā dzimis «BMW 525» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā ceļa līkumā notika sadursme ar spēkratu «VW Passat».

24. septembrī

21.50 Tukuma novada Pūres pagastā, veikala «Lats» stāvlaukumā notikusi īstena drāma – 1978. gadā dzimusi sieviete un 1968. gadā dzimis vīrietis, mētājoties ar malkas pagalēm, sabojājuši policijas dienesta automašīnu «Renault Laguna», kā arī izrāva no citam cilvēkam piederoša kvadricikla «Shineray» degvielas uzpildes vadu, un to aizdedzināja, kā rezultātā kvadrs nodega. Tā īpašniekam nodarīti materiāli zaudējumi 1200 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu policistam un svešas mantas tīšu bojāšanu. Vīrietis un sieviete aizturēti un ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

25. septembrī

20.00 Engures pagastā, Meža ielā, apturēts kāds 1984. gadā dzimis mopēdists, kurš brauca virzienā no Liepu uz Dārzniecības ielu. Gan jau no apturēšanas viņš būtu izsprucis, ja vien nebrauktu alkohola reibumā (1,5 promiles).

23.57 Tukumā, Spartaka ielā, degusi automašīna «Nissan». Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri

  1. Kāpēc nav rakstīts, ka 25.09. Spartaka ielā puišeļi mētājas ar paštaisītu spridzekli? Varbūt, ka tie arī aizdedzināja a/m “Nissan”? Bet negribas jau meklēt, lai puišeļi ālējas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.