dzirkstele.diena.lv

Pūrē jaunietis bēg no policijas, Tukumā un Kandavā dažādas avārijas

20. aprīlī Tukuma novada Pūres pagastā 1989. gadā dzimis «Mazda 323» vadītājs nepakļāvās policijas darbinieka prasībai apturēt transportlīdzekli, kam sekoja pakaļdzīšanās. Tās laikā bēgošais šoferis neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar auto vadāmību, noslīdēja no brauktuves uz lauka

Kā informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde un Tukuma iecirknis, no 21. līdz 24. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 39 notikumi, noformēti 99 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 80 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 4 par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā, 1 par nelegālā alkohola iegādāšanos. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši divi cilvēki.

20. aprīlī

12.51 Tukuma novada Pūres pagastā 1989. gadā dzimis «Mazda 323» vadītājs nepakļāvās policijas darbinieka prasībai apturēt transportlīdzekli, kam sekoja pakaļdzīšanās. Tās laikā bēgošais šoferis neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar auto vadāmību, noslīdēja no brauktuves uz lauka, bojājot stabu ar pastkastīti, savukārt jaunietis bēgšanu nolēma turpināt – kājām. Vīrietis tika aizturēts un viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par automašīnas vadīšanu bez attiecīgas kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības un nepakļaušanos prasībai apturēt transportlīdzekli.

21. aprīlī

13.35 Tukumā, Talsu ielā, kāds 1971. gadā dzimis vīrietis atradās tādā alkohola reibumā, ka patstāvīgi nebija spējīgs pārvietoties – gulēja uz gājēju ietves. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

22.06 Kandavā, Abavas ielā, administratīvā pārkāpuma protokolu saņēma 1978. gadā dzimis vīrietis par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā.

22. aprīlī

00.15 Tukumā, Alīnes ielā, kādā dzīvoklī, 1991. gadā dzimis vīrietis mēģināja izdarīt pašnāvību, griežot vēnas. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē.

12.00 Tukumā, J. Raiņa ielā, pie veikala «Top», nozagts nepieslēgts velosipēds.

23. aprīlī

16.37 Kandavā, Abavas ielā, 1984. gadā dzimusi «Volvo XC90» vadītāja neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā bremzējot uzbrauca «Chrysler Neon», kuru vadīja 1960. gadā dzimis vīrietis, kurš bija apstājies, lai nogrieztos pa kreisi uz veikalu «Maxima». Negadījumā cieta «Chrysler Neon» 1983. gadā dzimis pasažieris, kurš tika nogādāts Tukuma slimnīcā.

24. aprīlī

13.55 Tukumā, Rīgas un Pils ielas krustojumā, 1941. gadā dzimis «BMW X6» vadītājs nedeva ceļu «BMW 530» vadītājam, kā rezultātā notika sadursme. Avārijā cietusi «BMW X6» pasažiere – 1952. gadā dzimusi sieviete.

Pūrē atsavina cigaretes un alkoholu

Jūrmalas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura, iespējams, tirgo nelegālo alkoholu. Policisti par faktu sāka kriminālprocesu. Kratīšanas laikā trešdienas vakarā aizdomās turamās 1954.gadā dzimušās sievietes dzīvoklī Slokā tika atrasti un atsavināti četri litri nelegālā alkohola.

Likumsargi izmeklēšanas laikā noskaidroja personu, kura piegādājusi sievietei nelegālo alkoholu – tas bija kāds 1953. gadā dzimis Tukuma novada iedzīvotājs. Kratīšanas laikā 21. aprīlī no rīta viņa mājās Pūres pagastā tika atrasti un atsavināti 68 litri nelegālā alkohola, kā arī 37 800 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Abas personas, kuras jau iepriekš tiesātas par līdzīga veida pārkāpumiem, tika aizturētas. Patlaban sākti kriminālprocesi par nelegālu cigarešu glabāšanu, nelegālā alkohola realizēšanu, kā arī par nelegālā alkohola glabāšanu ievērojamā apmērā.

Komentāri

 1. Policija varētu Kandavā Zemītes ielā ar radaru pastāvēt. Tur reti kurš brauc lēnāk par 70… Itsevišķi no centra tālākajā galā. Brīnums ka nav noticis neviens negadījums.

  1. Risinājums: Kandavā, Skolas un Liepu ielā savus pienākumus lieliski pilda “guļošie policisti”. Vajag uzlikt arī Ķiršu ielā. Kā ierobežot ātrbraucējus Zemītes, Jelgavas un Lielā ielā (no tilta līdz luksoforam) nav ideju, jo tās ir tranzītielas. Šeit jāpiebilst, ātrbraucēji pārsvarā izpaužās nesen asfaltētās ielās, bet mēdz būt arī izņēmumi.
   Tukumā šoferus vilina Raudas un Rīgas ielas…
   P.S. Ap..dir..sējiem – mutes ciet!!

   1. nezinu no kurienes tu esi bet nu nezinu ka tu izpīpeji ka vilina raudas un rīgas iela? kurzemes iela ir ta kuru vajadzētu pavērot, tur ir vairak drifteru un gāzētaju neka apļos un pie Statoil!Rīgas iela tapat nav nekads skrieņamais gabals jo tur no durbes nak ārā ceļs, un raudas iela vnk ieved tukuma, tur visi brauc uz 60 ari policija, taka nav ko dirst ja nezini!

 2. Tukuma ari ir tadi stulbi brauceji ka neievero noteikumus, skien ka saka sadirstiun neskatas par saviem atrumiem, biezak vajadzetu uz ielam vakaros uzlikt policiju, tad ari zinas.

 3. Kandavā ceļu policija varētu pie sociālā centra apļa Zemītes iela padežūrēt un iekasēt sodu no trakulīgajiem ātruma pārkāpējiem

 4. Ierīkosim maksas brauktuvi pār Abavu 1 EUR. Cik daudz pilsēta iegūtu. Dažs labs domes deputāts dienā vien 20 EUR atstātu;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.