Policijas ziņas (29. – 01.01)

No 30. decembra līdz 1. janvārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 24 notikumi un noformēti 33 administratīvo pārkāpumu protokoli; tai skaitā 1 – par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā. Reģistrēts viens satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.

30. decembrī

13.50 Tukumā, Dzelzceļa ielā, spēļu zālē kādam 1981. gadā dzimušam vīrietim no virsjakas sānu kabatas nozagts mobilais tālrunis «Nokia 6500 Classic».

15.00 Tukumā, Smilšu ielā, atspiežot durvju slēdzenes mēlīti, iekļūts dzīvoklī un nozagtas šādas mantas: kārbiņa ar zelta auskariem un bižutēriju, mape ar naudu un internetbanku kodu kartes. Uzsākts kriminālprocess.

17.50 Tukumā, Kurzemes ielā, kādam dzīvoklim sabojāta ārdurvju slēdzene; dzīvoklī izjaukta mantu kārtība, taču nekas nav pazudis.

31. decembrī

12.05 Tukumā, Rudens ielā, no kapiem nozagts metāla žogs. Uzsākts kriminālprocess.

18.00 Tukuma novada Irlavas pagastā kāds 1982. gadā dzimis vīrietis pēc tam, kad mājas kāpņu telpā parupjos vārdos bija izteicis visu, kas uz sirds, jau policistu klātbūtnē itin klausīgi parakstīja administratīvo pārkāpumu protokolu.

1. janvārī

1.10 Engures novadā uz Tukuma-Smārdes-Slampes ceļa kāda 1988. gadā dzimusi sieviete ar automašīnu VW GOLF uzbraukusi 1962. gadā dzimušam vīrietim, kas negaidīti šķērsoja brauktuvi. Vīrietis ar galvas smadzeņu satricinājumu un apakašstilbu lūzumu ievietots Rīgas P. Stradiņa slimnīcā.

11.30 Tukuma novada Slampes pagastā no kādas mājas izskrējis suns, iekodis 1934. gadā dzimušai sievietei labās kājas celī. Uzsākta administratīvā lietvedība.

14.37 Tukumā, Revolūcijas ielā, aizturēts kāds 1994. gadā dzimis jaunietis, kas alkohola reibumā un bez autovadītāja apliecības brauca ar automašīnu BMW 525. Uzsākts kriminālprocess.

Laikā no 27. decembra līdz 1. janvāra 21.00 Tukumā, Celtnieku ielā, uzlaužot durvis, iekļūts kādā dzīvoklī, kur nozagts televizors «Philps». Notikums pievienots jau iepriekš uzsāktam kriminālprocesam.

Ziņas sniedza VP ZRP Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas vecākā inspektore Diāna Purviņa;

Komentāri

  1. Jauki,ka ir tikai mazi pārkāpumi.Ja nopietni,tad baisi dzīvot pilsētā,kur narkotiku,alkohola točkas piedzīvo ziedu laikus.Katram muļķim saprotams,ka bez policijas un citām struktūrām,kas atbild par tiesiskumu tas nebūtu iespējams.Ļoti žēl,ka iedzīvotāji ir noguruši,vai nobijušies un pieņem to,kā dzīves normu.Trešā vara arī klusē.Daudz ir tādi,kas uzskata,ka jārunā tikai par labo.Es uzskatu,ka tas ir egoisms,vienaldzība,domāšana tikai par savu labsajūtu.Problēmas jārisina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.