Avots: Valsts policija

Policija veic pārbaudes tirgū un vairākos uzņēmumos

Tukumā,  J. Raiņa ielā, pašvaldības kapitālsabiedrība nenodrošināja, ka pārvaldnieks, kuram nav sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta, darbā atrodas tikai ar testēšanas sertifikātu vai darba devēja veiktu antigēnu testu, kas veikts ne vēlāk, kā pirms 72 stundām.  Uzsākts administratīvā pārkāpuma process pret uzņēmumu.

Laikā no 18. līdz 20 oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 56 notikumi, uzsākti 36 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 12 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par mopēda un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, kā arī 5 par mutes un deguna aizsega nelietošanu vietās, kur tas jālieto un 10 par atrašanos darba vietā, bez COVID-19 sertifikāta, vai darba devēja veikta rutīnas skrīninga testa.

18. oktobrī

Smārdes pagastā Dzelzceļa stacijā konstatēts, ka vilciena pasažieris nav uzvilcis mutes un deguna aizsegu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tukumā, Dzelzceļa ielā, taksometru pieturā divi vīrieši, kas tobrīd gaidīja taksometra pasažieri, nevarēja uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.   Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi

Tukumā, Jelgavas ielā, likumsargiem veicot pārbaudi sabiedriskajā autobusā, secināts, ka starppilsētu autobusa šoferis šo darbu veic bez sadarbspējīga sertifikāta, kas apliecinātu, ka viņš ir saņēmis Covid-19 vakcīnu vai to salīdzinoši nesen – izslimojis. Pret uzņēmumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Zemītes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 28. kilometrā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā ( 1,84 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 1. oktobrī

Tukumā, veicot pārbaudi «Tukuma tirgus» teritorijā, konstatēts, ka trīs vīrieši nelieto mutes un deguna aizsegus. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi. Turpat – tirgū, konstatēs, ka trīs tirgotāji nevar uzrādīts sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. Arī šajā gadījumā uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi.

 

 1. oktobrī

Kandavas pagasta Valdeķos pa Parka ielu vīrietis vadīja mopēdu, būdams alkohola reibumā (1,69 promiles). Par notikušo personai noformēts administratīvā pārkāpuma process.

Kandavā, Lauku ielā esošajos mazdārziņos bojātas vairāku ēku durvju slēdzenes, izsisti logi, kā arī tikušas nozagtas mantas (celtniecības materiāli, pārtika u.c.).  Tiek apzināti konkrētie gadījumi un skaidroti notikušā apstākļi, uzsākts kriminālprocess.

 Kandavā, tirgus teritorijā, konstatēts, ka tiek sniegti pakalpojumi, nelietojot sejas maskas. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Kandavas pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 75. kilometrā,  virzienā uz Ventspili vīrietis vadīja «Ford Mondeo» un neizvēlējās drošu distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo «Ford Tourneo». Fiziski cietušo personu notikumā nav. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Engures pagastā pārbaudes laikā konstatēts, ka uzņēmums nav nodrošinājis to, lai DUS darbinieks varētu uzrādīt Covid-19 sertifikātu vai arī derīgu un negatīvu testu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Lapmežciema pagastā kādā uzņēmumā konstatēts, ka telpās atrodas darbinieks, kas nav vakcinēts, izslimojis Covid-19 vai arī veicis testu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

 1. oktobra vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Meža ielu Tukumā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvokļa virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens 0,1 m2 platībā. Savukārt pēc 19. oktobra vējiem ugunsdzēsēji glābēji novāca uz ceļa nokritušu koku Jaunpils pagastā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

   1. Kāpēc jau kuri reizi apliecību savas seksuālās vēlmes pret vīriešiem?

    Tā vien sāk likties, ka esi zonā bijis par petuhu…

    1. ja jau zini petuhu,tad jau esi nobaudijis.kaa bij,labs? vai,tu takaa taada meitene.laikam atteicies no preses dabuut un izvilka tevi zhopaa.

 1. Visi zināja,ka iestājas stingrie noteikumi,bet tā pat nevar noorganizēties,vai negrib….Nu tad maksā tik tagad sodus…Būs par ko paraudāt publiski soctīklos…

  1. Kā man besī mūsu menti. Tad, kad jārīkojas uz ziņām par vardarbību, no viņiem tikai atrakstisanas un bezdarbība.

   Vieglāk jau adekvāts cilvēkus “drāzt”. Tie nesmird utt.

 2. Vājprāts! Kā darbinieki ar minimālajàm algām nevar sev sataisīt testus. 3 reizes nedēļā pa 25 EUR= 300eur
  Protams, ka var, viņiem vēl paliek pāri 45 EUR ēšanai

     1. shitais tepikis neko vairaak nezin kaa uzrakstit vienu teikumu .nu dazhaadi.bet gandriiz vienaadi.anonims,vai saka.pamatskolas izglitiba.tu esi caur bezdu dzemdeets?

  1. Trakais, neuztraucieties un nepūlieties rēķināt, cik paliek pāri, ja regulāri taisa testus. Ja aiziet un sapotējas, tad testus taisīt nevajag un ēšanai paliek visa nauda. Un ietaupījums tātad gan uz testu rēķina, gan uz nervu zāļu pirkšanas rēķina (jo nebūs jānervozē par darva vietu un par testu kontrolēm, par to, ka var smagi saslimt – Tukumā uz šo brīdi slimo laikam 338 cilvēki), ja vēl ietaupa uz cigarešu un alkohola rēķina (tas tiem, kas to visu lieto), tad galus var savilkt kopā. Vārdu sakot – visi, kam jātaisa testi (tātad nevakcinētie), varētu saņemties un painteresēties arī par tiem argumentiem, kas izgaisina biedus par vakcīnu briesmīgumu. Ja cilvēks ir spējis iegaumēt visādus stulbumus, tad varētu cerēt, ka viņš ir spējīgs atcerēties arī citus argumentus, ja tikai sarunā ar sevi par to painteresēties.

 3. Traki,ka Tukumā tik daudz to paklausīgo covid karoga nesēju.Tas parāda pilsētas nabadzības līmeni jo vairākums jau to dara,lai savus iztikas līdzekļus nezaudētu.

     1. neuzmineeji.es pat nezinu kur ir lombardi.laikam kautkur bija uz pils ielas.varbuut veel kaads.bet man nekads sakars.cik dzirdeets,tad tur var arii zagtu preci nopirkt.nu un..man tak to nevajag.

       1. nu kaada tev dala ko es dzeru un eedu.tu visu laiku runaa par kautkadiem plastmasa aliem.liekas ka pats nevari tadus nopirkt.tu tachu miizels esi.

        1. Man nav grūti katru mēnesi “nobāzt zeķē” savus 350-500eur, piedevām par atlikušo summu dzīvojot cilvēka cienīgu dzīvi. Un ja vidēji ņemot, gadā iekrājas ap 4200, tad pāris gados var arī sakrāt mašīnais un kam tik vēl ne. Kredīti principā nav nepieciešami, jo pērku preci vai pakalpojumu uzreiz.

         Lieki piebilst, smēķus un spirtu nelietoju 🙂

 4. Pilnīgi bezjēdzīgas darbības, ņemot vērā, ka pēc pēdējās statistikas vislielākais inficēto skaits ir vecumgrupā 10-19 g.v. un viņi turpina tusēt lielā barā Kurzemess 2, 4, 6 pagalmos.

 5. Tad jau tiem vecāki auni,viņus vajag uzraut uz zara,ka nepilda vecāku pienākumus! Sīkos jau nenoķers,jo musarus ar zilo gaismu var pamanīt jau no tāluma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *