Attēlam ir ilustratīva nozīme

Policija atsavina kandžas aparātu

No 3. līdz 5. maijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 42 notikumi, uzsākti 45 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 28 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par automašīnas vadīšanu reibumā. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēta viena persona. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona. Veicot sankcionētu kratīšanu kriminālprocesā, tika atsavināts kandžas aparāts, ap 10 litriem kandžas un 280 cigaretes, bez LR akcīzes markām.

3. maijā

23.30 Džūkstes pagastā, šosejas A9 45. kilometrā (virzienā uz Rīgu), vīrietis, vadot «Volvo S490», uzbrauca alnim, kas pēkšņi šķērsoja ceļa braucamo daļu. Negadījumā vīrietis guva miesas bojājumus un tika nogādāts medicīnas iestādē.

4. maijā

Tukuma novada Sēmes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Toyota C-HR» un, iebraucot ceļa līkumā, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukumā, Eksporta ielā, no trīs automašīnām tika nozagti katalizatori. Nodarīti materiālie zaudējumi 500 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Engures novada Apšuciemā vīrietis vadīja automašīnu «Peugeot 206», kas nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietis sēdies pie automašīnas stūres, esot alkohola reibumā, proti, viņa izelpā bija 2,80 promiles. Policijā par notikušo sākti 2 administratīvo pārkāpumu procesi.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *