Attēlam ir ilustratīva nozīme

Piesieniet mantas!

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, aizvadītajā diennaktī Zemgales reģionā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Aizkraukles novada Staburaga pagastu, Tukuma novada Jaunpils pagastu un Jēkabpils novada Atašienes paagstu, kur uz ceļa braucamās daļas bija nolūzuši koki. Aizkraukles un Tukuma novados koki tika novākti pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, savukārt Jēkabpils novadā ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un atbrīvoja brauktuvi.

Saskaņā ar Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informāciju arī šodien, 21. oktobrī, pēcpusdienā gaidāms stiprs un brāzmains vējš. Esiet piesardzīgi – nostipriniet priekšmetus, kas atrodas uz balkoniem vai pagalmos, kā arī nenovietojiet automašīnas lielu koku tuvumā! Aicinām sekot aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet https://bridinajumi.meteo.lv/!

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *