Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pieķer nelegālo cigarešu tirgoni

Šī gada 14. oktobrī  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa policisti konstatēja nelegālo cigarešu pārdošanu Tukumā. Iespējamā vainīgā persona ir aizturēta, un par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Trešdien, 14. augustā,  Tukuma iecirkņa policisti, veicot vairākas sankcionētas kratīšanas, kādā garāžā Tukumā atklāja 6 400 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Iespējamā vainīgā persona, kura iepriekš nav nonākusi policijas redzeslokā par likumpārkāpumiem, tika aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Par notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.6 panta par tabakas izstrādājumu nelikumīgu realizāciju nelielā apmērā,  ja tā izdarīta mantkārīgā nolūkā. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 

Kopumā no 12. līdz 14. oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 48 notikumi un uzsāktas 58 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 21 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par to, ka nepilngadīgais ir lietojis alkoholu, 1 par pašizolācijas neievērošanu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietusi 1 persona. Aizdomās par narkotiku lietošanu uzsāktas 7 administratīvo pārkāpumu lietvedības. Atsavinātas 7 113 cigaretes bez LR akcīzes markām.

  1. oktobrī

10.00 Kandavas novada Vānes pagastā sieviete vadīja automašīnu «Toyota Celica» un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbraucot ceļa aizsargbarjerai, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

19.23 Engures novada Engures pagastā, ceļa Valgums-Klapkalnciems 20. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Ford Focus», netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas, auto sadūrās ar koku un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

  1. oktobrī

12.20 Tukumā, Raudas ielā, sieviete vadīja automašīnu «Volvo V70», neievēroja drošu distanci pret priekšā braucošo transportlīdzekli un uzbrauca automašīnai «Audi A3», kad tā apstājās pirms gājēju pārejas. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Kandavā, Kūrorta ielā, vīrietis, uzsākot braukšanu ar automašīnu «BMW X5», nepārliecinājās par ceļu satiksmes drošību, kā rezultātā viņš izraisīja sadursmi ar automašīnu «Mercedes-Benz». Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

  1. oktobrī

20.39  Kandavā, Valtera ielā, divi nepilngadīgi zēni bija alkohola reibumā sabiedriskā vietā. Uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības.

10.45  Irlavas pagastā kāds vīrietis mainījis pašizolācijas adresi, neinformējot par to Valsts policiju. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

VUGD

  1. oktobrī no rīta Kandavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kūrorta ielu Kandavā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījuma, kā rezultātā uz ceļa bija izplūdusi degviela 10 m² platībā. Ar absorbenta palīdzību izlijušais šķidrums tika savākts.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.