Agita Puķīte

Pensionāre Tukuma centrā ar auto ietriecas kokā

Sestdien, 1. oktobrī, 11.30 Tukumā, Lielajā ielā, 1938. gadā dzimusi «Ford Focus» vadītāja neizvēlējās attiecīgo intervālu attiecībā uz stāvošo automašīnu «Seat Leon», kā rezultāta notika sadursme.

Sestdien, 1. oktobrī, 11.30 Tukumā, Lielajā ielā, 1938. gadā dzimusi «Ford Focus» vadītāja neizvēlējās attiecīgo intervālu attiecībā uz stāvošo automašīnu «Seat Leon», kā rezultāta notika sadursme. Vadītāja atstāja notikuma vietu, par to neziņojot policijai noteiktā kārtībā. Turpinot ceļu vadītāja, nu jau Brīvības laukumā, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca kokā. Cietušo nav. Sieviete vadīja auto bez transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas un bez transportlīdzekļa obligātas civiltiesiskās apdrošināšanas.

Komentāri

  1. Tiešām nesaprotama avārija.Kā tur var neizņemt līkumu un iebraukt kokā? Ja nu vienīgi kāds sīkais izskrēja un šoferīt’s rāva malā …

  2. shaadi var braukt.tas nekas biistams. kapeec tagad neviens nesaka,koka vietaa vareeja buut beerns,sieviete ar ratiniem utt.bet ja izdzershu dazhus alus,kaut piecus loti liela dalja brauks labaak nekaa shaada persona.tikai tad uzreiz te teiks ka buushu slepkava,kaut nevienu aizskaaris…

    1. Te der vienīgi auto konfiskācija.Tiesību atņemšana neko nelīdzēs! Ja jau ome brauc bez OCTAs un med. izziņas,tad brauks arī bez tiesībām!
      Bet par radiem gan taisnība,viņiem vajadzēja omi pieskatīt,jo vecu cilvēku slimības(reiboņi ,neadekvāta,neloģiska rīcība un runa,nespēja orientēties laikā un telpā utt.) nerodas vienas dienas laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.